Spolupracuje Bůh s mimozemšťany?

Podle mě Bůh existuje a spolupracuje jen s mimozemšťany, protože ti za ním alespoň přiletí na návštěvu.

Odpovědi
Drap

Samozřejmě, o tom neni žádných pochyb.

Ganymede

První, co je to Bůh?? Pro mě vesmír.
Vesmír stvořil Vše živé a je ve všem a se vším je spojený takže komunikuje se všemi.

zjentek

Podle mýho spolupracují úplně všichni, krom člověka.

Kepler

Jasně, je to jejich šéf a podniká za nimi inspekční cesty. Na nás se už vykašlal, protože jsme zavrženíhodné plemeno.

Lgee

Ja myslím že bůh neexistuje protože nikomu nepomůže, a pokud nikomu pomáhat prostě nechce tak to není bůh ale svině

Nuk nuk

Já vidím spíš problém v otázce, kdo je to mimozemšťan :) Pokud za mimozemšťany lze považovat třeba anděle, pak s nimi nejspíš spolupracuje velmi úzce. Ale zelené mužíčky s tykadýlky bych v jeho týmu nehledala :)

hapiky

V Božím poselství k lidem se říká: Mám i jiné ovečky. Když Bůh lidem nepomůže, může to být z několika důvodů: Když v něj skutečně nevěří, když jsou nevhodné či špatné úmysly či důsledky, když se každý sám dostatečně nesnaží…atd…Říká se že: Pomoz si sám a Bůh ti pomůže.(v tom snažení).