Dismas

Je Bůh běloch?

Panna Marie je bílá a Ježíš byl také čistý běloch, takže Bůh je také bílý. Kdyby byl Bůh černý, tak by byl Ježíš mulat, kdyby byl Bůh mongoloidní, Ježíš by byl mestic.Takže Bůh je bílý. Nebo se mýlím?

Nejlepší odpověď
klumprt

A není to celé od začátku jeden veliký omyl? 🙂

Další odpovědi
anonym

http://www.de­miurg.cz/index­.php?option=com_con­tent&task=view&id=68&I­temid=37

katolická esoterrik. hihi.

Tak jako vy se ptáte, tak přemýšlí mormoni z Utahu…

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=G-CzfCe59a8

Irisa

Jak můžete plést genetiku, která má pravidla a řídí se nimi, do naprosto nelogické a fantazijní situace, jako je početí bez oplodnění?

ratava

Nevím. Ale vím, že šance, že se páru, kde jeden je běloch a druhý černoch, narodí dítě s bílou barvou pletí, je sice malá, ale je…

Taky mi trochu přijde, že na to, aby se o někom dalo říci, zda byl běloch, černoch, cokoliv, je vhodné mít- když už ne hmatatelný/ viditelný důkaz- alespoň kousek DNA,což v případě Boha… ať už to se všemi bylo jakkoliv…no… nejde…

Potom- v tom se mohu mýlit- ale Marie počala zázrakem pomocí Ducha svatého, což je- v případě „Ve jménu Otce, Syna i Ducha svatého“- ten třetí a Ježíš je pouze nazýván Synem Božím, nejde o žádné chromozomy :o)…

arachis

Bůh je černoch a je to žena. Jen žena může dávat do nekonečna nové šance.

anonym

Copak Bůh stvořil Pannu Marii nebo dokonce Ježíše? Ten stvořil Adama a později Evu a oba byli běloši.

A vůbec i na tyto domněnky nevěřím.

led

Boh má farbu a podobu, v akej ho vidia jeho veriaci. Nie nadarmo sa hovorí, že Boh je vševedúci a všemocný, preto dokáže svoju podobu prispôsobiť očiam tých, čo v Neho veria.
pozrite napríklad
Roark Bradford „Černošský pán Bůh a páni izraelité, Starej zákon a proroci“, kde vidíme Boha ako černocha.
https://www.kos­mas.cz/knihy/174852/cer­nossky-pan-buh-a-pani-izraeliti/
ale zas v inom pohľade rovnakého príbehu vidíme bieleho Boha:
http://www.gym­roznov.cz/diva­dlo/cernossky-panbuh
https://hradec-kralove.evangnet­.cz/drupal/si­tes/hradec-kralove.evangnet­.cz/files/sbo­rove_odpoledne_23_11_JV­.pdf

lexx

prapůvodní protoplast byl běloch enemže potom se lidé smísili s cizími galaktickými rasami co si tu na Zem odskočili za holkama a to byl počátek neštěstí…

Mika.0.1.

Především bůh je prostě jen abstraktní pojem a život a i obecně atd…
Ale víru mají podle určení a pravidel atd třeba v křesťanství…
A když je tu otázka ohledně Ježíše Krista ,,Nazaretského´´ tak kdo to v dnešní době ví, co a jak v té jejich době bylo..
Takže bůh je vlastně cokoliv a nemůžeme to určit…
Je to prostě i základ života, světa, země, vesmíru a ,,bůh ví co´´ …