Markéta S.

Sony Xperia go: Jak rootnout telefon?

Ahoj, potřebovala bych rootnout tel. Nevíte někdo, jak se to přesně dělá?

Odpovědi
Bedy

Holka, root telefonu je vážný zásah do něj a měl by ho dělat jen zkušený uživatel. Snadno si tím telefon lze n e n á v r a t n ě zničit. Bohužel tohle je nad rámec vaších znalostí a z pragmatických důvodů tady žádné návody psát nebudu, jeslti chcete riskovat, určitě znáte vyhledávač a určitě umíte hledat na internetu. Opravdu se nezlobte.