sisinec123

Jak rootnout mobil?

Existuje nějaký program?

Nejlepší odpověď
quentos

Otázka je tu už poněkolikáté, používejte našeptávač a vyhledávač http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nova?questi­on=rootnout .
V tomto případě ho ale použít ani nemusíte, protože jde o činnost, do níž by se amatér neměl vůbec pouštět. Akorát si telefon rozbijete.

Další odpovědi
anonym

jaký mobil. podle značky si najít forum, třeba na Android a tam bývají návody. doufám, že víš, proč to chceš a ne jen tak. můžeš tak ztratit i záruku a nakonec i mobil „zničit“