Markéta S.

Sony Xperia go, jak mám přesunout app z vnitřní paměti na kartu SD?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda je možný přesunout app z vnitřní paměti na kartu SD? Jak to jde např. Sony Ericsson mini pro. Tam mi to šlo v pohodě.

Odpovědi
Bedy

No bude to složitější, protože tenhle mobil má operační systém Android a tam jsou s tím problémy. Bude nutné tzv. rootnout mobil (títmo krokem zaniká záruka), abyste tam mohla nainstalovat aplikaci Link2SD a přes tu to tam namydlit. Toto bohužel je pro zkušené uživatele.

Nicméně několik málo aplikací, u kterých to programátor dovolí, to podporuje přímo, stačí skočit do nastavení mobilu do správy aplikací a tam to zkusit přesunout – je tam přímo tlačítko Přesunout na SD kartu nebo taknějak. Ale jak píšu, jen několik málo apliakcí to dovoluje.