GangstaHelper

SMS přes paketová data?

V nastavení SMS je volba primární připojení, je tam GSM nebo Paketová data. Co to znamená vím, zajímá mě ale, jestli to český operátor (o2) podporuje a jaké to má výhody (cena?). Žádný server nebo tak se tam nenastavuje (ani přístupový bod).

Odpovědi
hem

Pravděpodobně to již není možné nebo je to nevýhodné. Jeden příklad za všechny:

Zdroj: forum.mobilma­nia.cz/viewto­pic.php?f=6&t=1­030523&p=405452&hi­lit=+najlepsi&star­t=0