alexandra

Co jsou to paketová data?

Dostala jsem MMS,vždy se mi zobrazí,ale najednou to po mě chtělo nastavit paketová data.V nastavení je nemám zapnuté.Když je zapnu,nebudu něco platit,za ta data co mi přijdou? Mám T-Mobile.Děkuji

Odpovědi
HOLAS

paketová data je internet v mobilu, pokud nemáš předplacen internet, tak za to platit budeš :) buď jednorázově za den připojení, nebo pak v paušálu

badisko

Paket označuje v informatice blok dat přenášený v počítačových sítích založených na přepojování paketů, kde je možné přenášet data i při výpadcích některých spojů. Některé typy síťových spojů přenos paketů nepodporují (například tradiční telekomunikační linky typu bod-bod, anglicky point-to-point) a data se v nich přenášejí jako proud bajtů, znaků nebo bitů. vice na wikipedii zde >>> http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Pa­ket

A jinak je to celkem obstojne vysvetleno zde…>>>> http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/nokia-asha-308/poradna-otazka/180162/

arygnoc

MMS obsahuje multimédiálne súbory (obraz, zvuk).
a tie sa sťahujú pomocou internetu.

takže budete platiť za pripojenie k internetu, pokiaľ ho nemáte v paušále, resp. aktívne.