Kepler

Smím vložit text, pokud je ČÁSTEČNĚ v angličtině?

Vím, že pravidla zapovídají psaní v cizím jazyce, ale to co mám na mysli by v češtině ztratilo pointu a smysl. Takže určeno jen pro angličtináře.

Doplněno: tak jo, máte to tady. Doufám, že mi to nikdo nesmaže. Nedá mi, abych se s vámi nepodělil o tento půvabný fórek, aneb jak je důležité umět anglicky. Jak se vám líbí? Nebo znáte lepší podobného ražení?

An Arabian guy at the aeroport:

  • Name?
  • Ahmed al-Rhazib.
  • Sex?
  • Three to five times a week.
  • No, no… I mean male or female?
  • Male, female, sometimes camel.
  • Holy cow!
  • Yes, cow, sheep, animals in general.
  • But isn’t that hostile?
  • Horse style, doggy style, any style!
  • Oh dear!
  • No, no! Deer run too fast.

Kdo nezná: John Deer je proslulá značka traktorů.

Nejlepší odpověď
quentos

Kdysi sem cizinka vložila otázkou celou v angličtině, protože prostě česky neuměla. Buď i adminům došlo, že tady by mi mohli udělat výjimku, nebo se tehdy nenašel žádný blbec, který by to nahlásil.
Spousta tazatelů sem vkládají cizojazyčný text, když si např. neví rady s jeho překladem. Takže pokud to má svůj důvod, nevidím v tom problém.

K doplnění: old but gold. Patří k těm, které mě donutí se alespoň usmát i naponěkolikáté.

Další odpovědi
Kryšpín

Klíďo píďo, hlavně nedávat Ruský

zjentek

;D ;D ;D

Pokud si text nečmajznul, tak si nejspíše nic neporušil. Otázka decentně chatovací, člověk se uvolní a trošku si odpočine, než zase začne odpovídat na ty zásadní, podstatné, zapeklité… ;)

led

Môžte použiť aj inú reč, pokiaľ k nej priložíte aspoň informačný preklad, aby sa neznalci tej reči necítili diskriminovaní.
Dodatok: K sexuálnemu zvrhlíkovi sa nevyjadrujem

cochee

ad deer: neangličtinářům je to šumafuk a angličtináři samozřejmě vědí, že v tomto vtipu nejde o traktor, ale o skutečného jelena, či spíše jeleny (plurál – deer run too fast, plurál od deer je deer, stejně jako sheep, fish).

Dochy

Keplere, myslím, že s tím traktorem Ti to nevyšlo… Přemýšlím jestlis ten vtip zabil, nebo povýšil na novou úroveň 😉

aliendrone

Tak já se tlemil jelenovi, ale ten traktor Keplere… ten to posunul na vyšší level! ;) :D :D

BTW – to jako vážně se zde nesmí psát cizím jazykem? Tak to je zjentek po krk v hnoji, led úplně v háji, ale chudák orestaz… k tomu asi pošlou vražedné trestní komando!! :D :D :D

iceT

Na to, že anglicky neumím, jsem vtip pochopila, jelikož poznám alespoň slova. Super…

Kepler

Jo, s tím traktorem jsem se uťal, on je to ve skutečnosti John Deere. Ale ta představa, že by se onen guy pokoušel přefiknout i traktor, mi připadala neodolatelná. Když bral i velbloudy, krávy, ovce…:-))

cochee

V jednom posametovém českém filmu se vyskytovala postava „Fuko,“ který přefikával auta (do výfuku) a na konci filmu to byl i důvod jeho smrti. Ovšem nedovedu si ho představit, jak přefikává traktor do výfuku, jelikož výfuk traktoru vede většinou kolmo vzhůru a má vyústění ve výšce dejme tomu 2,5 – 3 m od země, to aby si k tomu Fuko postavil lešení 😁

led

Kryšpín, ak urobíte výnimku pre angličtinu, potom môže byť aj ruština, čínština, alebo arabčina. Nie každý vie anglicky.

Kepler

Kryšpína jsem ohodnotil jen proto, že odpověděl, i když nepřínosně. U vás mám poprvé pocit, že taky nečtete doplnění otázky.

led

Doplnok sa píše na konci,
K samotnému textu v angličtine sa nevyjadrujem

orestez

Doplnok.

Kepler

zjentek: to víš, že čmajznul, ale nevím komu. Ty znáš nějkého autora vtipů?