Avatar uživatele
Kepler

Smím vložit text, pokud je ČÁSTEČNĚ v angličtině?

Vím, že pravidla zapovídají psaní v cizím jazyce, ale to co mám na mysli by v češtině ztratilo pointu a smysl. Takže určeno jen pro angličtináře.

Doplněno: tak jo, máte to tady. Doufám, že mi to nikdo nesmaže. Nedá mi, abych se s vámi nepodělil o tento půvabný fórek, aneb jak je důležité umět anglicky. Jak se vám líbí? Nebo znáte lepší podobného ražení?

An Arabian guy at the aeroport:

  • Name?
  • Ahmed al-Rhazib.
  • Sex?
  • Three to five times a week.
  • No, no… I mean male or female?
  • Male, female, sometimes camel.
  • Holy cow!
  • Yes, cow, sheep, animals in general.
  • But isn’t that hostile?
  • Horse style, doggy style, any style!
  • Oh dear!
  • No, no! Deer run too fast.

Kdo nezná: John Deer je proslulá značka traktorů.

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? iceT, orestez, zjentek, independent, aliendrone před 2092 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Kdysi sem cizinka vložila otázkou celou v angličtině, protože prostě česky neuměla. Buď i adminům došlo, že tady by mi mohli udělat výjimku, nebo se tehdy nenašel žádný blbec, který by to nahlásil.
Spousta tazatelů sem vkládají cizojazyčný text, když si např. neví rady s jeho překladem. Takže pokud to má svůj důvod, nevidím v tom problém.

K doplnění: old but gold. Patří k těm, které mě donutí se alespoň usmát i naponěkolikáté.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kryšpín

Klíďo píďo, hlavně nedávat Ruský

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

;D ;D ;D

Pokud si text nečmajznul, tak si nejspíše nic neporušil. Otázka decentně chatovací, člověk se uvolní a trošku si odpočine, než zase začne odpovídat na ty zásadní, podstatné, zapeklité… ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Môžte použiť aj inú reč, pokiaľ k nej priložíte aspoň informačný preklad, aby sa neznalci tej reči necítili diskriminovaní.
Dodatok: K sexuálnemu zvrhlíkovi sa nevyjadrujem

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

ad deer: neangličtinářům je to šumafuk a angličtináři samozřejmě vědí, že v tomto vtipu nejde o traktor, ale o skutečného jelena, či spíše jeleny (plurál – deer run too fast, plurál od deer je deer, stejně jako sheep, fish).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Keplere, myslím, že s tím traktorem Ti to nevyšlo… Přemýšlím jestlis ten vtip zabil, nebo povýšil na novou úroveň 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Tak já se tlemil jelenovi, ale ten traktor Keplere… ten to posunul na vyšší level! ;) :D :D

BTW – to jako vážně se zde nesmí psát cizím jazykem? Tak to je zjentek po krk v hnoji, led úplně v háji, ale chudák orestaz… k tomu asi pošlou vražedné trestní komando!! :D :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Na to, že anglicky neumím, jsem vtip pochopila, jelikož poznám alespoň slova. Super…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Jo, s tím traktorem jsem se uťal, on je to ve skutečnosti John Deere. Ale ta představa, že by se onen guy pokoušel přefiknout i traktor, mi připadala neodolatelná. Když bral i velbloudy, krávy, ovce…:-))

před 2091 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

V jednom posametovém českém filmu se vyskytovala postava „Fuko,“ který přefikával auta (do výfuku) a na konci filmu to byl i důvod jeho smrti. Ovšem nedovedu si ho představit, jak přefikává traktor do výfuku, jelikož výfuk traktoru vede většinou kolmo vzhůru a má vyústění ve výšce dejme tomu 2,5 – 3 m od země, to aby si k tomu Fuko postavil lešení 😁

před 2090 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Kryšpín, ak urobíte výnimku pre angličtinu, potom môže byť aj ruština, čínština, alebo arabčina. Nie každý vie anglicky.

před 2092 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Kryšpína jsem ohodnotil jen proto, že odpověděl, i když nepřínosně. U vás mám poprvé pocit, že taky nečtete doplnění otázky.

před 2092 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Doplnok sa píše na konci,
K samotnému textu v angličtine sa nevyjadrujem

před 2092 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
orestez

Doplnok.

před 2091 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

zjentek: to víš, že čmajznul, ale nevím komu. Ty znáš nějkého autora vtipů?

před 2092 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek