Pokročilý

Slovensko - Odpovědi.cz

Proč slováci chodí na českej server ,když mají svůj překlad? To nechápu!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

http://www.odpovedi.cz/…

Proč by nemohli Slováci chodit na naše odpovědi? Stejně naopak. Nevidím v tom nějaký problém. Slovenské odpovědi byly (nevím, zda to platí stále) ztrátové. Mluvilo se o tom na Dni D.

Zkuste se přihlásit na slovenské odpovědi a zjistíte možná jeden z důvodů. Je na nich téměř mrtvo. Proto, když se potřebuje někdo na něco zeptat, doví se svou odpověď na českých odpovědích dřív. Stejně tak může odpovídat, protože i otázek je nesrovnatelně víc.

Snad si Češi a Slováci stále rozumějí?
Já zase nechápu, co vy nechápete...

Doplňuji:
Slovenské odpovědi jsou samostatné, nejde o žádný překlad českých odpovědí

Další odpovědi:

Zlatý

Pre pochopenie:
Odpovede.sk nie sú preklad z češtiny, je to samostatná firma ktorú vlastní ten istý majiteľ, čo aj Odpovedi.cz.
Na vašu otázku prečo "slováci"... môžem odpovedať jednoducho "...a prečo nie? Chodím sem preto, lebo ma to baví"
Ak by ste si prečítali príspevky viac dozadu, zistili by ste množstvo tunajších užívateľov registrovaných na rôznych nečeských stránkach.
Internet má jednú krásnu vlastnosť: Dokáže spojiť ľudí. Nekazme si to.
PS.
Ďakujem všetkým ktorí chcú udržať náš spoločný vzťah.
Pokiaľ máte problémy so slovenčinou, napíšte mi, budem na vaše otázky odpovedať česky

Zlatý

Přidávám se k Annas a jen doplním,jestli jste si někdy přečetl odpovědi např.slovenské uživatelky led? Jsou kvalitní,budme za všechny fundované odpovědi jak slovenských či českých uživatelů jenom rádi.
Važme si je.

Zlatý

Odpovím otázkou! Proč češi chodí ..... ?!

Zlatý

To by byla logika, internet dělit jen na státy, k čemu by potom byl?
Led to vystihla naprosto přesně. Já za sebe jen dodávám, že jsem registrovaná na Odpovede.sk, ale když tam přijdu, padne na mě taková divná tíseň. Nevím, jak to jinak popsat. Lidé tam nejsou tak otevření jako tady, kde mi je fajn. Nejde o palce - těch se stejně dočkám jen od určitých lidí, ale o to, že tou ignorací pak ani nevím, jestli mou odpověď vůbec někdo četl. Chybí mi tam i vzájemné reakce a diskuse. Někde je jen jedna odpověď nebo žádná. Pusto a prázdno. Nuda a šeď.

Ad led: Pozdravujem. A s (nielen) tvojou slovenčinou ja veru žiaden problém nemám! :-)

Stříbrný

Vám Slováci něco provedli?
Kdo chce znát odpověď,zeptá se všude,kde ji může dostat,sám přidá užitečnou a právě proto internet používá.
Doplňuji:
Vím,že otázkou se neodpovídá,ale nemůžu jinak.

Stříbrný

co na tom nechápete? vy taky chodíte třeba na anglické stránky a angličani/američani se taky nediví proč tam chodíte. Od toho internet je. Můžete jít kamkoliv na světě.

A ještě - viděl jste slovenské odpovědi? je tam mrtvo... ono chodit na stránku kde jsou dva tři lidi je docela neperspektivní a nudné...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.