Avatar uživatele
Duvemblejt

Slovensko – Odpovědi.cz

Proč slováci chodí na českej server ,když mají svůj překlad? To nechápu!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4450 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/technicka-proc-nekteri-uzivatele-jsou-i-ve-slovenske-verzi-odpovedi

Proč by nemohli Slováci chodit na naše odpovědi? Stejně naopak. Nevidím v tom nějaký problém. Slovenské odpovědi byly (nevím, zda to platí stále) ztrátové. Mluvilo se o tom na Dni D.

Zkuste se přihlásit na slovenské odpovědi a zjistíte možná jeden z důvodů. Je na nich téměř mrtvo. Proto, když se potřebuje někdo na něco zeptat, doví se svou odpověď na českých odpovědích dřív. Stejně tak může odpovídat, protože i otázek je nesrovnatelně víc.

Snad si Češi a Slováci stále rozumějí?
Já zase nechápu, co vy nechápete…

Doplňuji:
Slovenské odpovědi jsou samostatné, nejde o žádný překlad českých odpovědí

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Pre pochopenie:
Odpovede.sk nie sú preklad z češtiny, je to samostatná firma ktorú vlastní ten istý majiteľ, čo aj Odpovedi.cz.
Na vašu otázku prečo „slováci“… môžem odpovedať jednoducho „…a prečo nie? Chodím sem preto, lebo ma to baví“
Ak by ste si prečítali príspevky viac dozadu, zistili by ste množstvo tunajších užívateľov registrovaných na rôznych nečeských stránkach.
Internet má jednú krásnu vlastnosť: Dokáže spojiť ľudí. Nekazme si to.
PS.
Ďakujem všetkým ktorí chcú udržať náš spoločný vzťah.
Pokiaľ máte problémy so slovenčinou, napíšte mi, budem na vaše otázky odpovedať česky

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Andělé

Přidávám se k Annas a jen doplním,jestli jste si někdy přečetl odpovědi např.slovenské uživatelky led? Jsou kvalitní,budme za všechny fundované odpovědi jak slovenských či českých uživatelů jenom rádi.
Važme si je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Odpovím otázkou! Proč češi chodí ..... ?!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

To by byla logika, internet dělit jen na státy, k čemu by potom byl?
Led to vystihla naprosto přesně. Já za sebe jen dodávám, že jsem registrovaná na Odpovede.sk, ale když tam přijdu, padne na mě taková divná tíseň. Nevím, jak to jinak popsat. Lidé tam nejsou tak otevření jako tady, kde mi je fajn. Nejde o palce – těch se stejně dočkám jen od určitých lidí, ale o to, že tou ignorací pak ani nevím, jestli mou odpověď vůbec někdo četl. Chybí mi tam i vzájemné reakce a diskuse. Někde je jen jedna odpověď nebo žádná. Pusto a prázdno. Nuda a šeď.

Ad led: Pozdravujem. A s (nielen) tvojou slovenčinou ja veru žiaden problém nemám! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Vám Slováci něco provedli?
Kdo chce znát odpověď,zeptá se všude,kde ji může dostat,sám přidá užitečnou a právě proto internet používá.
Doplňuji:
Vím,že otázkou se neodpovídá,ale nemůžu jinak.

Upravil/a: johana 56

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

co na tom nechápete? vy taky chodíte třeba na anglické stránky a angličani/američani se taky nediví proč tam chodíte. Od toho internet je. Můžete jít kamkoliv na světě.

A ještě – viděl jste slovenské odpovědi? je tam mrtvo… ono chodit na stránku kde jsou dva tři lidi je docela neperspektivní a nudné…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek