štamgast

Technická: Proč někteří uživatelé jsou i ve slovenské verzi odpovědí?

Ne, že by mi to vadilo, ale dívím se, že to stíháte a na druhou stranu byste mohli nechat prostor našim sousedům a ne vévodit žebříčkům-viz Dr. Axl (led nepočítám, ta je Slovenka :).
Doplňuji:
Žádnou xenofobií netrpím, laskavě se mírněte pane.

Nejlepší odpověď
led

Nie národnosť, jazyk, alebo štátna príslušnosť je problém na slovenskej stránke. Hlavný problém je pomerný nezáujem.
Pokiaľ niekto stíha byť na rôznych stránkach, je to jeho osobná vec, do toho mu nikto nemá čo hovoriť.
Alebo chcete povedať, že na tejto stránke (podľa vašeho kľúča) nemám čo robiť?

Další odpovědi
annas

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-den-d-potrebovaly-odpovedi-cz-medializaci

Projděte si odkaz, dovíte se o Dni D, o tom, že slovenské Odpovědi jsou ztrátové, protože je na nich mrtvo. Nechápu to. Proto se je snaží někteří čeští uživatelé oživit. Lze zjistit náhlednutím na stránky a zjistit, kolik odpovídajích reaguje na otázky.
Čeština přece nebrání v porozumění slovenským tazatelům. Stejně naopak.

hanulka11

Můžeš se přihlásit také.
Nikdo nikomu nebrání a nezabírá místo tím, že odpovídá .

anonym

A co když ve spolupráci s admini se tam pokoušíme rozhýbat stojaté vody? Čechů je tam několik desítek, někteří už skoro 2 roky.
Že bys trpěl xenofobií? Dnes už se dá vyléčit leccos!
Zkus se tam zaregistrovat a regulérně zeptat, uvidíš sám, co ti tamní uživatelé odpovědí.
Doplňuji:
Tady máš jednu z názorných odpovědí:
http://www.od­povede.sk/otaz­ky/pre-dr-axl-dakujem-za-radu-uz-mi-radis-druhy-krat

barnajka

Furt lepší být angažovaný všude, ale mít tam renomé…
…než na jednom serveru opakovaně sklízet blokace.

Milej štamgaste – jenom co já vím, seš tu minimálně potřetí. Na tvým místě bych si moc nevyskakovala.
Víš dobře, o čem mluvím

dudu

Prostě a jednoduše se zajímám o názory osob jiných národností i jazyků. Také proto občas na slovenské stránky zadávám totožné otázky. Pokud bych ovládal jazyk, využil bych adresu třeba až v „Tararingpatámu“. Navíc jsem od správců slovenských přátel obdržel třičko s jejich logem a vyhrál bonus 40 EUR.

anonym

Právě, že jsem se mírnil, tak jsem použil jen podmiňovacího tázacího způsobu. Reakce byla pouze adekvátní kontroverznímu tónu, kterýs nastolil sám.

annas

Tedy, Barnajko, já zírám…

barnajka

Annas, nevím jestli zíráte v pozitivním nebo negativním smyslu…ale každopádně: věřte mi, že vím, co říkám :)

annas

Barnajko, pozitivně. Věřím vám, jste bystrý pozrovatel.

barnajka

Díky Annas, ale o bystrosti to až tak nebylo :)
On se prozradil sám – pořád stejný vzorec chování, pořád stejný chyby.
Už chvilku jsem tušila, ale jistotu mám teprve krátce. Důkaz mi nevědomky dal sám recidivista.

Divím se, kde se v něm bere ta drzost. Po tom všem…
Druhou šanci by měl asi dostat každý, ale od třetí šance nahoru to začíná smrdět diagnózou ‚nenapravitelný potížista‘ :/