BarboraSim

Škrábance na botách

Dobrý den,
chodím do tanečních s bílými koženými boty a jelikož se to občas stane, tak na nich mám černé škrábance od bot pánů. Nevíte, jak je účinně odstranit a nepoškodit tím botu?

Nejlepší odpověď
gecco

Ty černé škrábance jsou spíše šmouhy (bota je jen zabarvena, nikoli poškrábána, ne?
😉
Pokud ano, pak šmouhy od krému na boty odstraníš mastným krémem, šmouhy od gumy buďto ´odrolíš´ (suchou hadérkou) a nebo také tukem.
Pokud by šlo opravdu o škrábance, pak je musíš nejprve vyčistit (viz výše) a poté opravit poškrábaný lak – jak píše Marci1.

Další odpovědi
marci1

Škrábance na botách přetři korekčním bílým lakem a po zaschnutí ještě nanes malou vrstvu bezbarvého laku na nehty. 🙂

Zdroj: http://www.prit­tworld.cz/cs/con­sumer/rodice/pro­dukty/korekce/ko­rekcni-lak.html