kuliss

Po umytí auta, obrazce v podobě škrábanců, rýhy to však nejsou.

Potřeboval bych poradit, umýval jsem auto houbou a po zaschnutí se objevily obrazce v podobě škrábanců, po přejetím rukou necítím žádné rýhy. Nevíte co s tím? Nebo jak to ošetřit? Jedná se o auto Hyundai i30 trikolor

Odpovědi
badisko

mam dobrou zkusenost s timto …http://www.carplan-international.com/t-cut/item/48-t-cut-color-fast
T-Cut stálobarevnost
Voskování laku restaurátor

T-Cut Color

Speciální složení polymerů, pigmenty a vosk rychle obnoví původní barvu, odstranění zbarvené (oxiduje) vrstev barvy a zapečené nečistoty.
Odstraňuje drobné škrábance, vyhlazuje barvy a barevné pigmenty zvýraznění hloubky barev
vice v odkaze …
Doplňuji:
aplikace je jednoducha …jen umyjes auto nechas oschnout pak naneses pripravek na savej hadr a rozetres po laku nechas chvili pusobit ono to zaschne a pak to rozlestis zase hadrem musim rict …ze se mi tim podarilo zamaskovat i vetsi skrabance a perfektne to vylesti lak …:D ..
PS; na myti auta si porid vapku…:)

Zdroj: http://www.carplan-international.com/t-cut/item/48-t-cut-color-fast

mosoj

Umývání ručně nejlepší a nejistější způsob jak si poškrábat auto.
Nikdy nepoužiješ tolik vody aby jsi dostatečně opláchl písek.
Koupit lešticí pastu na staré laky s abrazivním účinkem a rozleštit.

davidrocket

Dobrý den, taky se mi to stalo po pár umytích. Bohužel to neodcházelo tak jsem to zkoušel všelijak v garáži, za pomocí všelijakých rad, ale nezmizelo to na 100%. Jestli můžu doporučit tak si zajeďte do http://www.united-c.cz/sluzby/od­straneni-skrabancu/ – za malé škrábance jako jsem měl já to nestálo vůbec velké peníze a škrábance jsou pryč, zkuste to, musím jen doporučit.