Pokročilý

Seznam.cz-E-maily

Taky vám chodí na e-mail na seznamu ty trapný maily Zpravodajství?? Dobře možná je tam občas něco zajímavýho ale nejde to zrušit?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ve většině případů je tam odkaz pro odhlášení odebírání novinek, na ten klikneš a je hotovo. Pokud tam nebude, tak jim můžeš napsat na jejich hlavní adresu, aby ti to už neposílali. Nebo můžeš zkusit zablokovat odesílatele. Klikneš na adresu levým tlačtkem a úplně dole máš "Přidat do blokovaných". A v případě že by to nešlo ani tak, tak napsat na seznam support, ať ti je zablokujou od nich, pak problém zmizí definitivně.

Já to tak většinou dělám, ale když mám dobrou náladu, tak jim někdy i odpovídám, voni sice píšou "prosím neodpovídejte..." ale to mě neznaj :))

> http://img.pictureup.cz/…

Další odpovědi:

Zlatý

Na Seznam mně většinou chodí jen to, co chci.
Pokud přijde něco podobného, je dole vždy možnost Odhlásit z odběru. Využiji toho a příště nic nepřijde.

Zlatý

Email - nastavení - informační servis

Stříbrný

Mi chodí na všechny tři mé Seznam schránky trapný maily Slevy. A protože jejich antispam je nefunkční, čím dál tím silněji uvažuju o jejich zrušení (těch mailových účtů).
Doplňuji:
www: u Lenča59 to možná půjde, ale já dostávám opravdu spam, o nic takového jsem nežádal, v Informačním servisu mám všechny fajfky vypnuté. Odhlásit se z odběru samozřejmě můžu, maily přestanou chodit, ale ihned jsou nahrazeny jinými maily odjinud, protože odesilatel mě vyřadí z databáze, ale zároveň mou mailovou adresu ihned prodá dále. Už jsem to zažil s anglicky mluvícím spamem na jiném mailserveru, situace se uklidnila až po mnoha letech, až vyhmátli spambot server v Číně.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.