Zlatý

Jde Vám e-mail na Seznamu?

Právě jsem četla denní tisk. Seznam má výpadky, několik tisíc lidí je bez e-mailu. Problém bude vyřešen až za týden!

Pro bližší informace jsem přepsala článek:

Jeden z největších českých vyhledávačů a poskytovatelů e-mailových služeb zažívá těžké dny! Nedávno je o post neužívanějšího vyhledávače Česka připravil konkurenční Google a teď se jim rozbil jeden ze serverů. A od té doby nefunguje mail desetitisícům lidí... A že je to chyba, přiznává i samotný Seznam.

"O této chybě víme a už jsme posílili i tým, který na tom pracuje. Rozbil se jeden ze serverů. Je to jako s pračkou, ta se také může rozbít.", začala popisovat mluvčí portálu Seznam Veronika Rozumková s tím, že přístup na e-mail teď nemá asi deset tisíc Čechů.

"Ze zhruba 7,3 milionu aktivních uživatelů se omezená funkčnost týká dvou procent schránek. Přesto se to snažíme vyřešit co nejdříve.", pokračuje Rozumková. Jenže závada trvá už od minulého týdne!
Nejvíce jsou naštvaní ti uživatelé, kteří svůj e-mail používají i k práci. "Jsem zedník a lidé se se mnou dohadují buď přes mobil, nebo mailem. Co teď mám dělat, když mi to píše, že problém bude vyřešen 9. února? Tak to fakt nechápu.", rozčiloval se čtenář Tomáš Nový z Mnichovic.
A není rozhodně jediný. Do redakce se ozvala i Marie Pilná z Prahy: "Doufám, že to ihned vyřeší a že mě nějak finančně odškodní.". Ale na to Seznam pamatoval, když sestavoval licenční ujednání, se kterým musí každý uživatel souhlasit.

"K podnikání je lepší používat jiné než freemailové schránky. Jelikož to může nést určitá rizika. Při použití tohoto e-mailu, který je zdarma, nemůže uživatel vymáhat finanční odškodnění.", dodává Rozumková.

Přepsala jsem celý článek.
Jde Vám e-mail? Mně zatím ano, ale co není, může být.
Pokud to někomu nejde, počítejte s tím, že oprava bude až 9.února...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Fachá!Před chvílí jsem jeden obdržela a přeposlala.
Doplňuji:
Tak přeci chyba na cestě do Lanškrouna,ach jó!

Další odpovědi:

Zlatý

Tak mně zatím mejl šel poslat a odpověď jsem taky obdržel. teda zatím. snad to půjde, uvidíme.

jami: mně nic nedošlo přeposlanýho :D

Bronzový

Tohle se dovídám až tedˇ,ale blbne to už třetí den.Seznam napsal,že se u nich něco stalo,ale víc ne.

Bronzový

mě odpovědi chodí na seznam,takže funguje

Zlatý

Mně funguje bez problémů.
Ale vůbec by mě nenapadlo chtít odškodnění, když je to free. A ten zedník - používá přece i telefon.

Stříbrný

Plzeň hlásí nepřerušeno, pouze venku jsou sněháňky.

Bronzový

Mě to akorát strašně pomalu načítá,ale myslela jsem si ,že mi blbne unternet

Zlatý

S emaily na Seznamu se něco děje již asi týden. Souvisel s tím i můj dotaz asi před týdnem na nekorektní funkci emailového klienta. Emaily ale posílat jdou ( přímo ze serveru bez problémů).
Porucha se nejvíce týká schránek s koncovkou ... email.cz !! S koncovkou ... seznam.cz nemám potíže nyní ani v klientovi.

Nejhorší je že když jsou potíže, dělají mrtvého brouka jak poskytovatel tak Seznam.
Člověk by pak pomalu rozebral PC.

Zlatý

U mě také funguje.

Zlatý

Mě jde. Přijímat jde, odeslat taky lze, jen nevím zda to přijde tomu druhému

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.