Vanda6

Mám novou stránku u seznam.cz u e-mailu…

Když jsem se chtěla podívat dolů takovým tím kolečkem na myši tak se mi úplně ta stránka přiblížila a teď to nejde dát zpět,prosím poraďte jak to mám zase oddálit.

Nejlepší odpověď
Fienir

Buď Ctrl+0 – to budeš mít velikost, jakou máš mít nebo Ctrl+kolečko myši, to si můžeš libovolně zvětšovat a zmenšovat.

Další odpovědi
led

skúste skratku: Control + 0, tj nastavenie do normálnejho základného zobrazenia
Nepíšete v akom prehliadači, ale nájdite si na lište ´zobrazení´-´Velikost stránky´ a ´zmenšit´.
Ak máte nastavené kolečko na myši ako ´lupu´tak pri točení jedným smerom približujete- zväčšujete, a druhým smerom zmenšujete.