AnnMary

Jak otevřu e-mail?

Občas se mi stane, že se mi na seznam.cz objeví můj e-mail jako neodhlášený (to mi nevadí), ale jde o to, že se chci do něj dostat…je jasné, že když se odhlásím a znovu příhlásím tak to jde normálně. Existuje ale jiný způsob jak se do e-mailu dostat? Pro lepší představu viz obrázek.:)http://le­teckaposta.cz/447077449
Doplňuji:
To bych ráda, jenže tam žádné DORUČENÉ není:D není tam nic, co má společného s mailem…právě …tak nevím no:(

Nejlepší odpověď
vamplires

Ahoj, nevím, jestli jsem tvou otázku pochopila správně, tak se, prosím, neuraz.

Když zadáš URL adresu seznam.cz a zůstaneš jako neodhlášený e-mail, stačí když klikneš na kolonku DORUČENÉ a jsi tam! ;)

Další odpovědi
Alesh

Po přihlášení do mailu otevři seznam.cz tj uvidíš to co máš na tom svém screenshotu. Pak klikni na to nastavení a v něm najdeš Email.cz, zatrhni a ulož, pak by ti se ti měly zobrazovat složky mailu rovnou na stránce seznam.cz

rynek878

Já při přihlášení mám mail zobrazený takto:

Zdroj: http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­1239nadap095825479­740231.jpg

SINGO

Jestly jsem to pochopil taky správně tak stačí kliknout na E-mail.cz, je to podobný jak napsala vamplires.

EDIT: Já myslel že to vypadá takhle:http://letecka­posta.cz/276395771

Dívál jsem se na ten tvůj scren ale vůbec tam nemáš v nabídce email sice na tom screnu nebylo viďet vše ale podívej se do nastavení jestly tam máš zvolena aby se ti v nabídce ukazoval i meil tak jak to mám já na screnu. Snad chápeš jak to myslím.

Jestly seš přihlášená tak v pravo nahoře máš nastavení klikni na to, pak tam máš nabídku:Nejpo­pulárnější a pod tím Komunikace a tam se podívej jestly je odškrtlej email.