jiriii

Nejde mi email na seznamu. Je to po te jejich renovaci.

Nevíte co s tím?
Doplňuji:
Když chci otevřít email tak mi naskočí bílá obrazovka kde mám pouze v levém horním rohu (nová zpráva) v pravým horním rohu-(odhlásit, nastavení, seznam. lide.cz) nic víc. Když pak dám zpět tak to skočí do hlavní stránky seznamu kde vidím nové emaily(tak jako vždycky předtím když to bylo v pořádku)ale když kliknu na jeden z nich nebo na doručená, tak opět ta bílá obrazovka. Před pár dny mi přišel email od seznamu aniž jsem ho otevřel. A od té doby blbne.

Nejlepší odpověď
www

Kontakuj technickou podporu. Ale nejprve bych zkusil jiný prohlížeč, v něm může být také problém.
Doplňuji:
Například můj starý mobil plnou verzi nového Seznam mailu také nepodporuje a vidím prázdnou bílou stránku, musím proto chodit jen na mobilní verzi, děs.

Další odpovědi
beer

A co ti nejde?
Doplňuji:
Musíš se přihlásit.
Pokud to však nejde, otevři odkaz – máš tam postup. Také nápovědu, fórum i možnost vyřešit problém s technickou podporou (v pracovní době):
http://napove­da.seznam.cz/cz/lo­gin/prihlaseni/

Sůwa

Mám stejný problém, ale přečerpala jsem limit na stahování, takže musím počkat do 4.10. ( mám mobilní připojení ). Email po mně chce každý den přihlášení, ale po zadání adresy se heslo zobrazí samo. Jen velmi těžko mi jdou načíst došlé maily a odeslat se mi zatím podařilo jen velmi krátké zprávy. Začalo to asi 10 dní po změně.

marijakes

Buď konkrétnější. Mně to šlape ještě lépe než starý. Nedostaneš se tam, nebo nějaká funkce nejde?

kapka

Mně jde, ale přišel mi mail z minulosti 🙂
Z roku 1970. Podívejte http://i45.ti­nypic.com/24y­brsi.jpg
Když na něj kliknu, tak se objeví hláška od Seznamu, že se něco pokazilo. Škoda, chtěla jsem vědět, kdo mi psal, když jsem ještě nebyla na světě. 🙂