pusinka50

Jdou z nové podoby e-mailu na Seznam.cz odebrat kontakty, co mám v e-mailu v adresáři?

Nejlepší odpověď
Bedy

Ano, stačí vlevo v liště kliknout na Kontakty a objeví se seznam kontaktů. Stačí pak na daný kontakt najet myší a vedle se zobrazí křížek. Na ten kliknete a kontakt je fuč.

Další odpovědi
Děda Louda

Ano.

anonym

Nový formát si dal za úkol rozšířit počet funkcionalit, takže jde totéž, co dosud a naopak přibyly např. skupiny v adresáři a další vymoženosti.