VaclavZeman

Sbíráte něco?

Já sbírám modely vláčků a vinylové desky. Chci je všechny. Mám v nich několik mega.

Jeden můj student sbírá baterky. Jiný zase euromince. Jiní zase plechovky. Některé studentky mi řekly, že sbírají ubrousky. I tak jsem činil já, když mi bylo náct a chtěl jsem zapadnout mezi své dívčí sousedky.

Jsem poměrně rád, že tento socialistický zvyk nevymizel. Sice už neznám žádného filatelistu či sběratele půllitrů, ale jinak to s dětmi vypadá ještě dobře. Děkuju.

Nejlepší odpověď
Filip84

Ano, různé odborné články, v .pdf je mám na disku. 😀

V tom směru, jak sbírají jiní lidé, ne, já krámy nerad. 😅 Miluju jednoduchost a dobrovolnou skromnost.

Další odpovědi
Rokio

Sbírám mince z automatů, z vozíků a ze země.

Dále píšu články, které si ukládám do složky v PC a pak následně na flash-disk a hromadím finanční majetek.

DemonBrawlXD

Já sbírám mince

aliendrone

Ano, poslední léta čím dál častěji. Se mi zdá. Jako kdybych měl gramlavější ruce nebo co, furt mi něco padá. Nejčastěji ovšem čelist, když se dozvím co na nás zase dem(ent)okratická vláda vymyslela za svinstvo. Chjo… 😕

plebs

Sbírám odborné výrazy a komentáře politiků.

VaclavZeman

Co se týká vinylových desek, tak sbírám klubovou hudbu. Ani si desky nepouštím, stačí, že je mám doma a hodím je na hromadu, která mi zabírá celou dvojgarzonku. Ačkoliv se mi možná smějete, tak mě ten pocit, že danou desku vlastním, naplňuje.

zjentek

Václave, mám několik titulů, možná tě něco osloví, mohu darovat, například za všechny>>> https://www.sa­rikaravanrocks­.com/product/de­tail/singing-in-the-rain-lp (jde o klubovou edici, což potvrzuje nalepený štítek i s číslem edice… sice tady nejsme bazar, ale tak poutavě ses o těch deskách vyjádřil, jako o těch tvých miminách, nebo žácích, tak mě to vzalo za srdíčko a nabízím no…)

VaclavZeman

Zjenteku, jsi sice hodný, ale já se obávám, že všechny, co ty vlastníš, už mám. Ale děkuju.