Bronzový

Rychlý prachy

Po ulici chodí kluk s kamerou a ženám, dívkám nabízí peníze za sex nabo obnažení. Například 15000kč za pár minut sexu nebo 2000kč za ukázání prsou. Pak to dá na internet kde videa prodává za sms(79kč), nyní to vyšlo i na DVD.

Otázka (i pro muže): Šli by jste do toho? 15000kč za 5.minut ( Věděli by ste , že to jsou Rychlý prachy).
Já asi jo , 15000kč je hodně a ty lidi v okolí bych nějak přežila, oni by mi tolik peněz nedali.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Podobná otázka tady padla,ale tuším že se jednalo o 30 milionu,moje odpověď,za tak málo nikdy....

Další odpovědi:

Zlatý

Podle toho, jak to myslíte. Sex s mužem? ANI ZA MILIÓN. Kdyby takhle chodila místo něj ženská, to bych si dal říct i za míň ;{))=

Btw, to mi připomnělo, znáte tenhle vtip?

Tati, co je to teorie a praxe, jaký je mezi tím rozdíl?
To ti, synku, hned a názorně ukáži. Podívej, zeptáme se maminky: Ženo, kdyby přišel miliardář a řekl ti, že dostaneš dva tisíce, dal bys mu?
Ne, co si o mně myslíš?
A kdyby ti řekl že dostaneš milion?
Hmmmm, asi jo...
Tak a teď se zaptáme tvé 16-ti leté sestry: Dcero, kdyby přišel miliardář a řekl ti, že dostaneš dva tisíce, dal bys mu?
Ne, copak jsem nejaká běhna?
A kdyby ti řekl že dostaneš milión?
Tak to zas jo, nejsem blbá.
Tak synku, teoreticky máme doma dva milióny, ale prakticky máme doma dvě coury!

Zlatý

Já osobně nikdy bych do to nešla.

Bronzový

Za 2000,- bych prsa ukázala (sice není nic co moc ukazovat), ale jen na vteřinu. Víc ne. A 15000,- za sex - ne. To těch 30 mil. - ano.

Zlatý

S chlapem bych nikdy nešel brrrr fuj ale kdyby mne přemlouvala nějaká opravdu pěkná modelka za slušný prachy tak asi jo. :-)))
Já si také myslím že je vše domluvené a že to jsou profesionálky.

Stříbrný

Když ma žena pěknou postavu proč by se neukazala,no s tim sexem to,už je horši.

Stříbrný

Ani náhodou. Upřímně řečeno bych takovou nabídku považovala buď za velice netaktní a nechutnou a navíc nejsem příslušnice nejstašího řemesla, nemám za potřebí si vydělávat podobným způsobem.
Nabízejícího bych asi odpoklonkovala odpovídajícím způsobem.

A když už tu rozebíráte, za jakou částku ano či ne. 15000 by mi za to nestálo, ale nešla bych ani za ty miliony. Neměla bych z takových peněz moc velkou radost.

Stříbrný

Ne

Pokročilý

Osobně si myslím, že tato videa jsou "fake" - předem domluvené ženy "profesionálky", které se v podobné branži živí nějakou dobu. Ostatní, které řeknou "ne", jsou podle mě normální holky z ulice.

Nechápu, jak by někdo vzal tak málo peněz za to, že to někomu udělá a pak se na ni ještě dívá x tisíc lidí, třebas i známých a rodiny.

Bronzový

Pro mě by to znamenalo "děvkařství" ukazovat se nahý před kamerou. Poté uploadování na net a následné onanování úchylů u monitoru. 15 000 Kč je ke všemu málo na to, abych se ztrapnil na celý život.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.