plebs

Je za zabití v silničním provozu až 5–6 let dostatečný trest či nikoliv?

Pokud zabije mimo silniční provoz na př. jako paroháč, neb má hlasy v makovici, neumí se ovládnout a pod., hrozí mu 10–12 let.
No záleží také jak má napěchovaný měch groši, zda se dohodne se státním zástupcem a také jakého si může dovolit advokátu, případně který mu musí být z roští přidělen, neb který bere min. 5000 tvrdých českých za hodinu.

Odpovědi
Rokio

Podle mě je to málo.

elkon

O trestu rozhodují soudy, a nějaké bláboly jsou k ničemu.

zjentek

Pokud by šlo o řidiče kamionu či trucku Tatra a podobné páchnoucí potem s panděrem jako vak v tílku a s tabákovým produktem v ruce rovněž za čelním sklem SPZ s křestním jménem a taktéž po kabině sem tam modrý mrzout šmoula stejně jako doma na ledničce tak potom dvacet poctivých tvrdých je fér.

plebs

Nejlepší odpovědi a pravdu má Elkon nejlépe a kvalitně rozhodují soudy.
Na př. u H. Počernic zabil mistr za volantem / nepřiměřená rychlost / dva lidi projevil upřímnou lítost / a dostal tvrdý trest 3 roky s podmínkou na pět let, po odvolání dostal rok vězení.
V Ratíškovicích zabil mistr invalidu na přechodu o dvou hůlkách uprostřed vozovky / nevěnoval se řízení /, tvrdé tři roky vězení s odkladem na čtyři roky, poněvadž invalida měl spoluvinu 10% dle mého, že se šoural a nebyl jako srnec.
U Nýrska zabila kamarádku / vjela do protisměru / těžce zranila dvě děti dostala podmínku.
A i v Chorvatsku mají někteří mistři ochranu i oblibu, papaláš zabil dva lidi 15 měsíců vězení s podmínkou na tři roky a to je taky flastr.