tituly

Vidíte budoucnost těchto stránek optimisticky, anebo byste řekli, že brzy nadobro skončí?

Podle otázek, ale i skoro všech odpovídajících to vypadá, že už tu jsou především jen trollové a psychicky nemocní. Má to tady do budoucna nějakou šanci?

Nejlepší odpověď
Drap

Jiné

Budou, či nebudou. Je mi to v podstatě jedno. Ti trolové vyštvaly ty slušné a na dobrou otázku tady člověk téměř nenarazí.

Další odpovědi
Emefej

Zůstanou jen trollové

Rokio

Zůstanou jen trollové

Ze značné části kvůli mě to tady jde do kopru.

Trolluji, plevelím tento web, vkládám zde otázky s nádechem autismu a schizofrenie, pokládám tady osobní otázky, zaměřuji se na témata, které ostatní uživatele nezajímají a provádím tu i jiné škodlivé skutky.

aliendrone

Jiné

Zdejší PROPISKÁTOR to zachrání (zdá se, že má zvětší výdrž, než TERMINATOR). 😉 😂 😂

Filip84

Jiné

To, co Ty popisuješ, je dokonale nepodstatné, naprosto irrelevantní.

Podstatná je návštěvnost, ta provozovatelům vydělává. Web spravuje VLTAVA LABE MEDIA, tady: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/odpovidate-sociodemograficke-profilaci-navstevnika-odpovedi-cz máš průměrný sociodemografický profil návštěvníka webu odpovedi.cz, tady: https://rekla­my.vlmedia.cz/sez­nam-webu si můžeš web porovnat s ostatními weby společnosti VLTAVA LABE MEDIA – není z nejlepších, ale rozhodně nepatří k nejhorším, vede si docela dobře!

A na všecko ostatní Ti kálí bílý tesák pochop. Nelíbí se Ti? Fajn, tak nechoď: nikdo Tě nenutí! 🤷‍♀️😃

Disraeli

Zůstanou jen trollové

Úplně asi neskončí, ale smysl sem chodit už asi nemá; nakonec tady zůstanou jen ti trollové, kteří se budou trollit jen mezi sebou. Je to už jen trapárna a pacientárna. Samí výmazové a trollovské multiúčty.

Normální otázky už tady (skoro) nejsou a i kdyby chtěl někdo s něčím poradit, tak už tu stejně není (skoro) nikdo, kdo by mu skutečně a užitečně poradil. Takže není důvod sem vlastně chodit. Řeší se tu už akorát trapné interakce mezi uživateli/trolly. Každý alespoň trochu normální to tu podle mě brzy opustí.
Kvalita šla v posledních letech hodně dolů, ale teď už je to fakt katastrofa. Většina dobrých uživatelů už tu buď nechodí nebo jen občas. A jak píšeš, zůstvají převážně trollové a pacienti (někteří určitě obojí současně). :D

elkon

Jiné

Neřeším to, je mi to jedno.

df

Jiné

Dnes není podstatné, co bude zítra. Žij v přítomnosti! Ber to, co je😎

Savier

Zlepší se to

Tonda Káňa

Zůstanou jen trollové

Zůstanou zde pouze uživatelé typu df, Filip84, StarýPán, WalterBishop a další (toto jsou ale účty jedné osoby 🥱). Bohužel se tento multitroll na mě zaměřil a snaží se mě odsud vyštvat…

zjentek

Jiné

Tohle? NIKDY! Přece má jít o nadějný, úspěšný projekt, který málem zasponzoroval SAMOTNÝ mistr Okamura! A to už je něco (a-nebo snad bylo prvotně celkem egál, jako koho podojíme?).

df

Filip84: spektrumzdravi.cz 👍 znám

Filip84

df: Já jich, z té grupy, znám víc, namátkou dotyk.cz, igurmet.cz, ireceptar.cz, vlasta.cz, filmovamista.cz (to je velmi užitečný web, překvapuje mne, že má tak relativně slabou návštěvnost!), chytrazena.cz, mobilenet.cz (taky bych čekal větší návštěvnost!), stastnezeny.cz, titulky.com. 😅