Řekněte mi,co je na této smazané odpovědi špatného? Kdo z Vás v tom má pazoury.Admin určitě ne!

Vaše odpověď:

Ve sprayi,viď DR.Axle?!

byla smazána administrátorem z důvodu: Nevhodný obsah (porušení kodexu – např. vulgarity, urážky apod.).
Otázky a odpovědi, které nejsou v souladu s kodexem serveru, nebo neodpovídají zaměření serveru mohou být administrátorem smazány.

Odpovědi.cz

Byla vyhlášená žabomyší válka ?!

Nejlepší odpověď
annas

Otázka a diskuze k ní:

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ktere-s-tech-prirodnich-mist-se-vam-nejvice-libi

Opět je třeba připomenout si Kodex.

Provozovatel smí upravit nebo odstranit obsah u kterého se domnívá, že je závadný.

Odpovědi.cz není místem pro ventilování osobních frustrací nebo chvastounství. Jsme komunita lidí s rozdílnými názory, zkušenostmi a původem. Respektujte proto prosím ostatní a zdržte se popuzujících nebo nenávistných komentářů.

Pokud příspěvek není otázka nebo odpověď, nemá zde co dělat.
Doplňuji:
Je snadné někoho nařknout bez jakýchkoliv důkazů …

Další odpovědi
Andělé

Dobré ráno 🙂
Opět jsem u toho nebyla…hl.se tu hoši neperte…:-D
Doplňuji:
Ted jsem si přečetla celou diskuzi ze včerejška. Doslova mě to už utrávilo.
Strašně se mi tu líbilo,ale poslední dobou mě to tu přestává bavit. Samé napomínání,někdy dokonce urážky,i poni­žování,nelíbí se mi to! Proč se vždy najde někdo,kdo si zvedá sebevědomí na druhých a snižuje tu úroven jinak skvělého webu?!
Kerberus se moc hezky vyjádřila a -iv- mě ujistila,že je plná lidskosti,myslela jsem si to o ní hned na začátku…:-) Škoda,že takových lidí,jako je ona,chodí po světě málo…:-(

  • iv-,já si Vás nesmírně vážím a se spoustu uživatelů mi je zde také dobře. Mrzí mě,že to tu stále někdo rád kazí. Už jsem přemýšlela,že sem chodit nebudu…ale po Vás a někteřích uživatelích by se mi HODNĚ stýskalo.

Jsem překvapená,že i ve virtuálním světě se objevuje i vše ze skutečného světa-zlo,závist,úmyslné škodění apod. Je to smutné…:-(

anonym

Ja na rozdil od ostatnich vim o co se zde jedna. Za sebe muzu napsat , ze ja se svoji inteligenci ani nevim jak se otazky smazavaji … , ale zacina me to mrzet a asi se to brzy naucim. A prvni , kterou smazi bude tahle vase …
P.S. Muzete se pivat , vratit k diskuzi u otazky od mladeho Vivatise .
Které s těch přírodních míst se vám nejvíce líbí?
Tam jste se k tomu mohl vyjadrit , ale nevyjadril .
Ostatni si muzeme psat i tady na diskuzi.

  • iv-

Doplňuji:
Podivat – jsem myslela. ale u me se to omlouva , chodila jsem do zvlastny. 🙂 -iv-

barnajka

Takže zas už něco?! Ten klid tady fakt nebude a nebude, co? :((

Asi si teď sama koleduju o znepřátelení admina i většiny uživatelů, ale chci se barbakana zastat. Možná že je vztekloun a „hulvát“, ale tentokrát ho tu většina odsuzuje neprávem. Tolik aspoň můj názor.

Jde sice o blbost, ale mě by taky naštvalo, kdyby mi admin smazal příspěvek, na kterým nebylo nic závadnýho… Stalo se mi to nedávno, šlo o aférku s 151kbar151. Když mě v soukromé zprávě počastoval jedním peprným výrazem, odpověděla jsem mu (slušně!!) formou vzkazu na Odpovědích. Vzápětí byl můj příspěvek smazaný. Když jsem si postěžovala jednomu z uživatelů, vysvětlil mi, že ten můj příspěvek smazal zřejmě admin, protože kodex zakazuje vkládat vzkazy adresovaný konkrétním uživatelům. Jenže to je hloupost – takových soukromých vzkazů jsou tu desítky/stovky a admin je vůbec neřeší. POKUD je ovšem někdo nenahlásí, že…

Barbakan možná myslel tu svou poznámku o sprayi jízlivě, sprostýho na tom ale nebylo nic. Nechápu, proč to admin smazal. Že se to netýkalo tématu?! Tenhle argument má taky docela trhliny. Kdyby měl admin mazat všechny příspěvky, co jsou mimo mísu, z Odpovědí by zbyla jenom ohlodaná kostřička.

Takže barbakanův komentář buď někdo nahlásil (a admin to pak začal řešit)…a nebo to admin řešil sám od sebe. Potom ale není fér, že neměří všem stejným metrem.
Jestli bude mít tahle kauza případnou dohru v podobě smazání barbakanova profilu, nebude to fér tím tuplem. Barbakan sem už patří a ty jeho občasný úlety se snad dají tolerovat, ne? U něj je totiž aspoň jedna výhoda: když útočí, útočí jako chlap – zepředu. Tisíckrát větší hrozba jsou ti skrytí a anonymní intrikání, co vám vrazí kudlu do zad, když to nejmíň čekáte. Takových je na Odpovědích zřejmě plno – a na ně by se měl admin zaměřit, pokud chce udržet úroveň Odpovědí. Barbakan je malá ryba. A prakticky neškodná.

PS: Krásně to tu napsala Andělé – souhlasím naprosto s každou větou :) Bohužel :(

Berušinka

Tak vůbec nevím, o co jde =O

hanulka11

Netuším také o jakou jde otázku,
nezdá se mi že by tvé otázky nějak porušovaly kodex

chudst

Barbakan: absolutne netusim, o cem dane tema bylo, ani jestli jste v pravu vy, nebo ten, kdo to smazal. Takze reknu jedine: nema smysl tu zakladat tema. Obratte se na administratory – ti maji hlavni slovo. Ne my, ostatni uzivatele. I kdyzby se vam tu nakrasne nekdo priznal, ze to smazal on a vysvetlil vam duvod, co byste s tim nadelal? Serval byste ho? Delal mu naschvaly? Pokud byla vase odpoved dulezita a trvate na tom, ze nebyla proti kodexu a mate ciste svedomi, obratte se na administratory, at ji vrati. Pokud nebyla, pak vyckejte na rozhodnuti adminu, jestli ji i oni shledaji zavadnou anebo jestli ji vrati sami od sebe.

chudst

Sam jsem delal moderatora na par diskuznich forech – a takovato temata jsou skutecne neprijemna. Stezujete moderatorum (administratorum, ci jak je zde nazveme) akorat jejich praci a pridavate jim starosti. (Opakuji, pokud mate skutecne ciste svedomi bez naznaku pochybnosti – pak jim napiste prosim mail.) Takhle se zde akorat kali vody.

anonym

Chudst, připojuji se k iv, žes to hezky a objektivně napsal.
Až na jednu maličkost, dle zkopírovaného mailu od admini (v otázce), je patrné, že je rozhodnuto.
Možná nevíš, že barbakan tu v minulosti napáchal nemálo zla, kdy ublížil poctivé a slušné respondentce, kde to došlo tak daleko, že obdržel od admini přísnou důtku a napomenutí s pohrůžkou na výmaz profilu.
Díky tomu se dostal na černou listinu a příslušný program je nestranný, ale neúplatný, stačí útržek závadného textu nebo porušení kodexu a prostě mechanicky reaguje.

anonym

Dr.Axl. Kde jsi přišel na to,že jsem obdržel od admina přísnou důtku a ty další blábloly,které popisuješ ? Byla mi pouze smazána odpověď,ale že by to udělal admin se mi nechce věřit.

Kerberus

Barbakane, víte dobře, že jste mě několikrát neoprávněně napadl za smazání vložené otázky i odpovědí, dokonce i diskuze (zde žádné oprávnění stříbrní ani zlatí nemají). Nikdy jsem vaši otázku ani odpověď nesmazala, zastávám názor, ať si ho ten druhý z reakcí vytvoří sám. Pro jakékoli nařčení potřebuji jistotu, tu nemám, proto je zbytečné na někoho útočit … Nechci se vracet do minulosti a uvádět Vaši urážlivou reakci na správnou odpověď jedné uživatelce…

Přiznávám, že jsem napsala admin., že jste mně nazval „potrefenou husou“ a aže téměř neustále vkládáte ironické poznámky týkající se mých odkazů na opakující se otázky, které doplňuji v souladu s pravidly. Dostala jsem od admin. odpověď, že vás napomenuli, jak se dalo předpokládat. Ještě jednou děkuji -iv-, která jediná se mě zastala.

Vaši omluvu jsem přijala, ale dlouho jste nevydržel, nedávno jste opět vložil poznámku na můj účet. Snažila jsem se na vaše urážky zapomenout tím, že jsem vaše odpovědi či otázky ocenila bodově. Ale o to nejde.

Navíc nemohu za to, že dostávám body za své odpovědi. Jde o mé příznivce z doby, kdy se odehrávala podobná situace – také šlo o nepodložené a neoprávněné útoky na jistého uživatele. … Jenže ti „staří“ odešli, objevili se noví… Také se změnil charakter Odpovědí, ale to není můj problém …

U mého bodového hodnocení jde o jakési poděkování a podporu za působení v minulosti… Děkuji za ni, ale nemohu za to, že kromě jednoho uživatele se dotyční stáhli a již neodpovídají. Ale je vidět, že dění na Odpovědích sledují. Mám jen tušení, nikoliv jistotu … Snad se nemýlím… Mám jen jeden profil …

Podíváte-li se vy, ale i další uživatelé do mého profilu, zjistíte, že většinu svých otázek vkládám do aktualit, protože jde o názory. Jen odborné dotazy na původ slov či podobná témata dávám do rubriky Kultura a společnost. I v tomto směru se snažím dodržovat pravdila – když někdo mé otázky občas přesunul do Aktualit, konzultovala jsem jejich přesun s admin. Vrátili otázku zpěv do původní rubriky. Nepokládám se za dokonalou, ale domnívám se, že by se každý měl starat o sebe. Stále proč … proč ten a proč ne ten … Více objektivnosti … Také se to mnohým užívatelům nelíbilo a objevily se názory, že moje otázky zůstávají tam, kam je dám, ostatním je přesunou. Nemám nic společného s admin. Když mě není něco jasné, zeptám se na jejich názor a řídím se jím…

Navíc se domnívám, že některé otázky jsou tzv. „na hraně“ mezi odbornou otázkou či aktualitou – v ní převažují osobní názory, mnohdy platné jen pro daného tazatele či pro daný okamžik. Aktuality se stejně bodují, takže nevím, proč se stále přesuny řeší… Pokud se ankety nebodovaly, někomu vadilo, že nedostal body … Ale za celou dobu svého působení se setkávám s tvrzením, že většině nejde o body (snad jen -iv- se netají tím, že jí body těší). Opět mám potvrzené, že konečné rozhodnutí je na admin. Stalo se, že záměrně přesunou otázku do aktualit vrátili zpět, především tehdy, když se ankety nebodovaly. Pokud odpověďi či otázku pokládá někdo za správné, je vhodné to dát najevo bodovým oceněním. Dost často se dává přednost chybným odpovědím – to by nemělo být. Stejně tak některé přitakávací, nic neříkající odpovědi jsou zbytečné…
Třeba v oblasti internetu a počítačů jsou odpovědi zpravidla kvalitní. Všude žijí lidé, ale domnívám se, že pravida by se měla dodržovat. Ne každý se zajímá o všechno … Někteří jsou jen sběrači bodů…

anonym

V květnu jsi pár lidí vyštval sprostými výpady, ti se obrátili na admini, aby tě umravnili a od nich to vím.
S notným zpožděním, cca před měsícem ses tady právě v návaznosti na předchozí excesy veřejně omlouval a nabízel příměří, kterés ale sám nedokázal dodržet.
Není náhodou, že uživatelé, kteří toto neblahé období zažili, jsou zahořklí a někteří raději odešli, což je škoda pro všechny. Na některé urážky se špatně zapomíná. Nechtějí o tom raději mluvit, protože je to zraňuje. Mě to připadá nefér, tak jsem se jich zastal, toť vše.

chudst

Ano, vim, neco malo zprav o tom mam.

Kazdopadne jsem si myslel, ze to schvaluji administratori a ne program. (Ovsem zde se musim stahnout, kdyz jsem rikal barbakanovi, at pocka na rozhodnuti. Evidentne bylo rozhodnuto. Nicmene v takovem pripade si myslim, ze by se mel stahnout a administratory neprovokovat. Na druhou stranu, pokud to nebylo schvaleno administratorem, ale programem, ktery dejme tomu rovnou maze a ani nepredava dale administratorum nahlasene otazky, pak by mohl adminy zkusit kontaktovat, pokud mu na tom tolik zalezi. Ja kvuli takove prkotine bych to neresil, ale je to jeho vec. Jen lituji moderatory, kteri se tim budou zabyvat.)

Kerberus

Chudste, je fajn, že jste reagoval.

Jen ještě doplním, že v mailu, který uživatel dostane, jde o konečné, a to nevratné rozhodnutí admin. Kdysi jsem to konzultovala s vedoucím admin. p. Štipkem.

Každé nahlášení či smazání odpovědi a otázky admin. prověřují, potvrdí schválení tím, že odešlou mail. Proto je opravdu zbytečné někoho osočovat z mazání – konečné rozhodnutí je na admin.

chudst

V pripade, ze to nedela program ani v pripade blacklistu, ale administrator, pak je skutecne tahle zalozena otazka provokaci na administratory.

Dekuji moc za vysvetleni!

anonym

Ja jen napisi , ze jsem pysna na meho " virtualniho synovecka " Chudsta. Miluji ho a skoda jen , ze je o 100 let mladsi nez ja. !
🙂 -iv-

Kerberus

Protože jsem byla také napadena z neoprávněného mazání odpovědí i reakcí v diskuzi, opakuji, že poslední a rozhodující slovo při odstranění neadekvátního či závadného obsahu odpovědi mají vždy admin. a rozhodnou, zda jde o záměrné osočování či poškozování … Vůbec nezáleží na tom, že závadnou odpověď i otázku nahlásí či smaže některý uživatel.
Proč je nutný slovní útok? Lze vysvětlit v
diskuzi…

Vytváříme si obraz o druhých jedincích …

Kerberus

Ad Barbakan..
Je třeba kontrolovat myšlenky i slova a ovládat je. Nikdo jiný je neovládne, než ten, který je vyřkne … Je lepší uklouznout nohama než jazykem…

Andělé

Baranajko-moc Vám děkuju:-)

barnajka

Ne, to já děkuju! :)
Vidím to úplně stejně, však už jsem tu taky měla pár takových „proslovů“ a promluv do duše… Ale evidentně se minuly účinkem :(

Já už z Odpovědí taky Xkrát odcházela – jednou doopravdy, oficiálně…a stokrát sama pro sebe. Jak je vidět – nikdy to ale nebylo definitivní, vždycky mě cosi přitáhlo zpátky. A to „cosi“ bylo hlavně zdejší společenství, který KDYŽ CHCE, dokáže na Odpovědích navodit úžasnou a přátelskou atmosféru. Proč to tak nejde pořád?! :(( Proč se vždycky musí objevit něco/někdo, kdo to pokazí? :(( A tím teď vůbec nemyslím spor barbakana a Dr.Axla – mluvím obecně. Za pár dní tato aférka vyšumí do ztracena (aspoň doufám), jenže další přijdou vzápětí. Člověk ještě jakžtakž rozdýchá nárazový anonymy nebo slovní útoky hulvátů – můžeme je ignorovat, mazat jejich příspěvky. Co ale dělat, když VÍTE, že útočí někdo „zevnitř“? Někdo z těch registrovaných uživatelů, kdo se tváří jako kamarád a předstírá, že s váma táhne za jeden provaz..a přitom tajně promýšlí strategii útoku..
Tohle intrikaření se mi hnusí, ale pomalu se mi začíná hnusit i přespřílišný kamarádíčkování. Mrzí mě, že to říkám – ale je to tak :((
Někdy tu vážně zažívám stavy na zešílení :)) Nebudu jmenovat konkrétně, ale je to asi takhle: já si tu rozumím s uživatelem XY. Jenže uživatel XY nesnáší uživatele YZ. Mě uživatel YZ nevadí, dokonce jsme si celkem kápli do noty. XY si mi v jednom kuse stěžuje na uživatele YZ a čeká, že mu budu přitakávat. Uživatel YZ zase „pomlouvá“ uživatele XY – a taky čeká, že mu dám zapravdu. A jak se teď mám zachovat?!?!?!?! Když mám ráda oba dva… Chci zůstat neutrální, ale pak to zase vypadá, že jsem vyčuránek, co to chce táhnout na obě strany, aby si náhodou někoho nepopudil..

Vím, že Odpovědi nejsou seznamka, nejsou od toho, aby si tu lidi hledali kamarády. Ale myslím, že cosi jako kamarádství tu mezi námi opravdu vzniká..časem… A já to vnímám jako přijemný bonus navíc :) Jsem za to ráda, opravdu moc! A o to víc mě mrzí to, co jsem řekla – že přílišný kamarádíčkování je na škodu. Asi by bylo lepší, kdyby si tu každý hleděl sám sebe, na Odpovědi chodil čistě jen odpovídat, druhých si absolutně nevšímal a případný útoky přešel s chladnou a stoickou ignorancí.
Ale není to škoda?! Když Odpovědi MAJÍ ten potenciál vytvářet pohodovou atmosféru a vztahy na bázi přátelství, proč toho nedokážeme využít a proč si to pořád musíme kazit?! :((
Tohle mi prostě hlava nějak nebere.. :((

chudst

Ze toho tveho sahodlouheho textu si vytahuji a zkracuji dva body:

  1. neni dobre se moc s nikym kamaradit, protoze ty si s nekym muzes rozumet a tva kamaradka/kamarad nikoli a – jak to pak vyresit?
  2. utoky zevnitr a kazeni nalady

Zkusim se vyjadrit k tomu prvnimu (a je to tak i v zivote): pokud na nekoho mam pozitivni nazor a kamarad negativni, proste a jednoduse, kdyz si zacne na neco stezovat, tak ho utnu a na rovinu mu reknu, ze je to muj kamarad. Ze je to jeho nazor, ale ze tohle s nim resit nehodlam. Po tehle vystraze uz vetsina kamaradu navzdy o danem cloveku zmlkne – a proste se o nem nebavime a vyhybame se tomuto tematu. Pokud dokazes tolerovat (a samozrejme i ostatni), ze nekdo ma rad nekoho, koho ty rada nemas, pak je to si myslim v pohode. Myslim si, ze kazdy spravny clovek (a natoz kamarad) by mel byt do jiste miry tolerantni.

A ted co se tyce dvojky: a to jsou Odpovedi skutecne jedno z par „diskuznich for“, kde se to snazi resit. Debilove (A nemyslim ted primo barbakana – nechci vas nijak urazit – mluvim obecne.) jsou a byli vzdy a vsude. Zalezi, jak se k tomu vedeni fora postavi. Zde se k tomu stavi dobre; i kdyz takovy spor vypukne, je ukoncen vetsinou hned v zarodku. Barnajko – svet neni dobry a idealni, svet je zly. Proto si vaz toho, jak to tady na Odpovedich relativne krasne funguje. Tech par magoru proste musis ignorovat a nenechat si rozhodit naladu. Rikal jsem to uz jednomu uzivateli a rikam to i tobe: kdyz z techto stranek odejdes, ubude dalsiho fajn clovicka, ktery z techto stranek utvari kvalitni Odpovedi. Kdyzby se vsichni fajn prispevatele sebrali a odesli, zbyli by tu akorat troubove, kteri maji potrebu se hadat a to bys teprve potom videla tu „kvalitu odpovedi“. Takze: nenech si jimi prosim zkazit naladicku.

chudst

Tak ted jsem si precetl tvoji odpoved primo v otazce. Ale popravde receno netusim, na koho narazis, mne osobne neprijde, ze by tu nekdo kul nejake skryte kejkle. Mozna jsem uplne slepy a blbej, ze hledam v kazdem jen to dobre a pak na to doplatim o to vic, ale vazne to tu v soucasne dobe nepozoruji. Porad ale plati: nenechej se jimi rozhodit.