antalastasa

Platí odpovedi.cz za body? Pokud ne, proč některým na tom tolik záleží?

Začíná to tu vypadat, jako kdyby tu bylo jenom asi 5 uživatelů, kteří za každou cenu chtějí odpovídat, i když je ta odpověď naprosto neužitečná, jen aby měli body. Taky samozřejmě napsat alespoň 5 otázek denně, na které se dá najít odpověď pěti-sekundovým hledáním na googlu.
Tak by mě zajímalo, platí odpovedi.cz za body? Nejspíš ne, tak jaký má smysl tohle zbytečný odpovídání a dotazování? Body? Co Vám přinesou?

Nejlepší odpověď
anonym

Všiml jsem si že se tu za body honí hlavně ti co si z pokládání mimořádně hloupých otázek udělali jakýsi sport. Nerozumím za čím konkrétně se to vlastně pasou, asi za uznáním ale to si jen za body od nikoho nekoupí.

Další odpovědi
Malvína

Neplatí. A komu záleží jen na bodech, honí si ego.

df

Taky nechápu, proč pořád ti stejní odpovídají téměř na každou otázku. Přitom jejich odpověď je pro tazatele užitečná pouze v jednom z deseti případů.

Třeba jsou to důchodci, kteří v tom spatřují svůj smysl života :)

quentos

Měl bys vidět jednu nejmenovanou internetovou hernu. Tam se lidi honí za body úplně stejně, aniž by z toho plynuly jakékoli hmotné výhody. Jak už bylo řečeno, někteří si tím honí ego, jiní zabíjejí nudu… a jistě se najdou i další důvody.

zjentek

Ne, tady to není YouTupe, aby tu platili uživatelům za jejich důvěru a podporu webu.

George, zajímavá teorie, bodovat otázky a odpovědi s vlastní absencí uznání. Kdo by byl takového počínání asi schopen? Na druhou stranu by podobný počiny zde vysvětlovaly celkem běžnou a více než podivnou praxi při SKÓRE uživatelů, kdy tato svá „ohodnocení“ zde mají dlouhá léta NA PROCENTO neměnná. Čili než v ohledu k bodům řešit uživatelovy pohnutky k psaní (když mu k tomu byl na míru vyroben prostor), je nasnadě položit si otázku, PROČ by měl tento zlepšovat kvalitu svých příspěvků. (???)