Vítek:)

Proč mi admini smazali otázku?

Slušně jsem se zeptal a nic špatného jsem nenapsal.

Nejlepší odpověď
led

Ak admini zmazali, dostanete email. Ak ju nahlásil niektorí zo strieboných a zlatých, tak sa otázka zneviditeľnila a čaká na rozhodnutie admina.

Další odpovědi
Odpovědi.cz

Do pole pro otázku jste vložil oznamovací větu, což je v rozporu s pravidly.
Proto byl Váš příspěvek některým z uživatelů nahlášen (skryt).
Poté byl příspěvek administrátorem přepsán do správného tvaru a znovu zobrazen.
(Pokud jsou pravidla uživatelem porušována opakovaně, příspěvky pak nejsou administrátorem upravovány ale mazány.)

Quimby

No oni to můžou mazat nejen admini…
Nevšiml sem si jí, takže nevím co to bylo, ale zkontroluj si tohle:
Zásady pro vkládání otázek:
Důležité a hlavní informace vložte již do názvu otázky.
Otázky formulujte jasně a výstižně.
Využijte tázacích zájmen (Jak, Kde, Kdy, Proč apod.).
Do popisu vložte doplňující informace a kontext, aby ostatní uživatelé přesně pochopili na co se ptáte.
Zvolte správnou kategorii.

zejména to s tím nadpisem, aby nadpis třeba nebyl jen „Pomoc“,„Mám problém“,„Mate­matika“

ponovotny

nechá se jim napsat, nebo zatelefonovat a určitě vám rádi odpoví. Jelikož neříkáte nač jste se slušně ptal tak se nedá odpovědět jinak než obraťte se přímo na ně popř. předem prostudujte kodex uživatele ;)

atena11

Pokud to bylo slušné tak možná z důvodu že už se někdo na stejnou otázku ptal a dostal dostačující odpověď…

anonym

To je tady takový folklór, někdo mi smaže i odpověď na mou otázku.