Avatar uživatele
anonym

Co bylo na této otázce závadného?

To mohl smazat snad jen zarputilej levičák.
Nechápu to.
Znění je zde:
Souhlasíte se Sobotkovou vládou ohledně přijetí imigrantů?
Vaše otázka: Souhlasíte se Sobotkovou vládou ohledně přijetí imigrantů?

Takovýho socana bych osobně poslal do basy za to, co je schopen ze svejch poďobanejch úst vyslovit.
Proč to vůbec takový lidi, jako je on a jeho vláda, jsou schopni akceptovat, že sem chtějí přijmout takovou verbež?
Šli byste i do zbraně, kdyby tady příliv uprchlíků měl ohrozit vaši rodinu či vůbec naši společnost?
Máte z přílivu černejch, co sem nepatří, strach?
Díky za názory.
Pro Barbakana:
Na toto keltské meče nestačí.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3171 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
redy

Tak to čtu asi po desáté ale žádné vulgární vyjádření nevidím.
Každej snad chápe jak je to myšleno.
Fakt mám bobky napsat otázku- aby se někdo necuk a neudělal ze mně nepřítele odpovědí.cz
Mylím že otázku nahlásil někdo, koho poslouchá i admin…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Odpovědi.cz

Na vaší otázce nic špatného není. Důvodem jejího odstranění bylo doplnění otázky, kde velmi nevybíravě a vulgárně za použití výhružek vyjadřujete váš názor.

V kodexu prosíme uživatele o slušné, pozitivní a ohleduplné chování. Zla a nenávisti je všude okolo dost, pro ji není třeba šířit na tomto serveru.

Kdokoliv, kdo má dotaz ohledně odstranění svého příspěvku, může kontaktovat administrátora serveru (info@odpovedi.cz) a dohodnout se na vhodné podobě své otázky.

Děkujeme za pochopení!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

k 1,vete tejto otázky – prečo práve " zarputilej levičák" a nie zarputilej pravičák? Veď pôvodná otázka nemá nič spoločného s polickou pravicou ani s ľaviciu.
k 2.vete tejto otázky – To „nechápu ani já“
Znenie samotnej pôvodnej otázky je v poriadku, tu nevidím dôvod na odstránenie
K doplnku pôvodnej otázky:
1.veta – vyhrážka s politickoprávnym zameraním
2.veta – 1. časť je v poriadku – pokiaľ nepoznáme pozadie ich politického rozhodnutia,, naozaj sa môžme diviť
použitie hanlivého výrazu „verbež“ v globále na imigrantov zaváňa rasovým urážaním. Tu ide o porušenie zákona o rasovej rovnosti.
3. veta, zaujímavá otázka o názore užívateľov na tému trestné nebezpečenstvo domáceho obyvateľstva vplyvom prílivu imigrantov
4. veta – rasový podtext, ako viete, že sem nepatria? Odmietanie iného na základe rasy je porušenie zákona o rovnosti ľudských rás.

S keltskými mečami máte pravdu, dnes sa používa už iná technika boja.

PS.
myslím, že na základe tohto rozboru už vám je jasné, na základe čoho bol príspevok s urážlivým textom odstránený.
PS2
škoda, že som nestihla prečítať aj odpovede a diskusiu k tej otázke.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

Uprchlíci se budou vybírat aby neměli žádné bezpečnostní a zdravotní riziko a budou se preferovat rodiny. Lepší socan než Kradouskovec, Blbišovec nebo Fialovec!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Co bylo nebo nebylo závadného, rozhoduje admin. Pokud uzná, že otázka nebyla závadná, vrátí ji. Ale ty to přece musíš znát!

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?gecco Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Je to jednoduché…
😉
Jestliže na toto „keltské meče nestačí“ – bylo by záhodno, aby Keltové:

  1. našli spojence (takto???)
  2. vyklidili ´bitevní´ pole

_________
Sobotka má „poďobaná ústa“?? – já nevím, neznám jej…
„verbež“?? – WTF???
___
S takovouto protistranou nehodlám diskutovat – ale pokud by si – někdy v budoucnu, Keltové zvolili (budeš se, možná, divit – i Keltové preferovali demokracii) jiného vůdce, ať mi dá vědět…
___
Ajóóó – on to, možná, nedá vědět tobě…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ptáč

Čím nahradit slovo verbež?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele

Příspěvek smazán administrátorem.

před 3171 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek