První líbání

Hodně se bojím prvního líbání, hlavně toho, že něco zkazím a nebo že ten s kým se budu poprvé líbat, tak se mu to nebude líbit a bude všem říkat jak blbě líbám..... Co mám dělt? Dá se to nějak naučit? Kdyb , v kolika letech , jste se poprvé líbali?
Doplňuji:
* oprava: dělt = dělat, kdyb , v kolika...% Kdy a v kolika...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

ve dvacet osmi :{)> a měl jsem přesně takovéhle obavy. Jenže vtip je v tom, že až to přijde, přijde to samo, Vy se tomu poddáte a najednou to půjde. A obavy zmizí, jako když mávnete proutkem. Hlavní je nebýt v křeči a nejistotě. Váš protějšek bude třeba zkušenější a přiučíte se... a když ne, budete se učit spolu.

Další odpovědi:

Zlatý

Univerzální návod neexistuje,protože každý z nás je jiný a pokud se budeš líbat s někým,koho máš ráda,tak je to ta nejsnazší věc na světě.

Zlatý

Všichni jsme měli starost, jaké to první líbání bude a jak to dopadne. A když to přijde, tak se divíme, jak jsme se toho mohli obávat, když je to tak jednoduché a přirozené.

Bronzový

První líbání nedopadá většinou dobře,ale čas vše napraví,zkus říct někomu,kdo umí líbat,at tě to naučí,volil bych raději kluka než holku,
Já začal v 15ti a mohu napsat,že každá žena či dívka líbá jinak,ale u jedné mi překvapilo líbání na spodek jazyku,to je něco moc fajn,to ale by ses musela naučit jakyk natočit kolmo,je to dost těžké,ale dá se to a to líbání je fakt super,protože je na spodku jazyku mnohem více jemná kůže a pocity při líbání jsou mnohem hezčí a příjemější.
asi takto:http://tinypic.com/…

ničeho se neboj taky jsem měl strach že to zkazim nevim jestli jsem to zkazil nebo ne ale určitě mi tobylopříjemný a mojí partnerce také :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.