Jak navodit líbání a následně líbat 13ti letou holku? :)

Nejlepší odpověď
Michal Kole

POZOR od 18 se smí !!!!! Dřív ne !!!!!

Další odpovědi
Alesh

13letou holku? Tobě je kolik … doufám, že ± stejně.
Navodit, navodit … musíš poznat, že to chce taky, zkrátka naťukneš ji takovými pohyby, jak že chceš, ale nejdřív to nedotáhneš a když uvidíš, že na ty náznaky reaguje dobře, čili že neuhýbá, tak to prostě riskneš. Kua jako chlap to musíš poznat, že to chce taky. 🙂 Hele, jestli ti dovolí držet ji za ruku, tak to líbání už takovej problém nebude. Hlavně moc nespěchej, ať ji nevyplašíš. 😉

Damiana

Moc se mi tvá otázka líbí. Jak navodit … To je supééér. Myslím, že na to přijdeš sám, až budete v nějaké příhodné situaci. Chápu, že se zde jen „chlapsky“ radíš. Jen buď prosím tě tak hodný, a zkus si i do budoucna pamatovat, že právě to tvé „navození“ líbání (potažmo nálady, zájmu a romantiky) je ženami od mužských velice ceněno a budiž ti ke cti, že to pomalu „praktikuješ“ už teď. 🙂

anonym

Pokud nevíš jak na to, bylo by možná lepší počkat. Nedokážu si předastavit, co od takovéto akce čekáš, když jsi bezradný už ve stádiu příprav na „NĚCO“.
Je pro Tebe tak důležité dokázat si, že dokážeš třináctiletou holku políbit, nebo ji máš opravdu rád? Školní lásky rychle přicházejí a zpravidla ještě rychleji odcházejí.
Člověk by měl své zkušenosti nabývat postupně a v době, kdy je na ně připravený. Nenuť se do toho jenom proto, že máš třeba kamaráda, který už podobnou zkušenost má za sebou. Nic Ti neuteče a zralejší člověk si umí míce užívat radostí života. Jinak budeš i ten první polibek vnímat, když poznáš, že ho skutečně oba chcete.
Doplňuji:
oprava: umí více užívat…

redy

Pokud je ti taky třináct, tak jdi raději hrát fotbal.
Jestli ti je víc,tak jdi hrát fotbal!

mojitek

A kolik ti je? Překvapuje mě že v dnešní době se kluk na tohle musí ptát na webu.Ve 13 ti letech jsem byl už ostřílenej mazák ..