JanaViki

Vadi predkus pri libani?:)

Ahoj..chtela jsem se zeptat. Nikdy jsem se jeste nelibala (je mi 14) a ma trochu predkus. Vadi to pri libani?:) Dekuji za odpoved:33

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě ne

Další odpovědi
zjentek

líbáním si půjdeš vyměnit nějaké city. Musíš do toho ty city dát naplno, jinak si pokazíš to líbání a druhé první nebude. S předkusem nebo bez, nikdy to nebude sexy, pokud u toho budeš myslet na takové malichernosti. Vadit to nebude,naopak. Užij si to .)
A ty, starý loudo, zatáhni bradu a zatáhni slinu

BANAN93

nevadí, najdi si na trening kluka který je na stejné úrovni líbání jako ty :D a naučte se to oba ,,,,,, jinak když občas lehce kousneš do rtu tak to taky nevadí, mě se to dokonce i líbí :D

terry

Neboj, při líbání to vůbec nevadí.
Je to jen estetická záležitost a hlavně, odlišuje to od průměru a odně se to líbí.

Děda Louda

Domluvte se, aby zatáhl čelist. Předkus tak nebude vadit, nebo snad překážet. Však vy to snadno zvládnete.