caperland

prujem a zvraceni

dobry den, muj pes ma prujem. Takze podle informaci na internetu drzel hladovku po 28 hod. zacal zvracet(zlute s kousky travy co nejspis snedl venku) je to neco zavazneho?? mel bych zajet k veterinari? prdem dekuji za odpoved

Nejlepší odpověď
Drap

Trávu mohl jíst také proto, že má nějaký problém a potřebuje si vyčistit žaludek. Pokud se to stalo jednorázově, nic se neděje. Pokud by problém přetrvával, návštěva veterináře nemůže uškodit

Další odpovědi
Timea Naesse

Psi jedí trávu právě, proto aby zvraceli, pokud jim nějaké jídlo nesedlo. Ale nevím jestli to nějak souvisí s tím průjmem. Zatím bych jenom veterináři zavolala jestli je to v pořádu.

zjentek

o té trávě už to tady bylo řečeno, následným zvracením se čistí nebo zbavuje přebytečných šťáv ze žaludku. A na průjem- já nevím, ale mému psovi nejvíce svědčí živočišné uhlí, sám si o něj říká, když to má řidší, zblajzne 1prášek denně a je po problému,)

klob1

běžné čístí si žaludek zuvracením,jen ten průjem je divný

Andre5000

Pokud to přetrvává, měl byste jít se psem k veterináři, řada zdravotních problémů se snadněji léčí v počátku. Když jste studoval informace na internetu, jistě jste se také dozvěděl, že zvracení a průjem u zvířat může mít řadu příčin, ale ty se zjistí až u veterináře.

BaruBeru005

Dobrý den,

určitě bych zkusila veterináře. Souhlasím, že průjem už divný je. Jak dlouho to trvá? Pokud je to už několik dní, určitě k němu zajeďte. Se stravou bych byla opatrná, především ale zapátrejte nad granulemi, co v poslední době žral atd. My měli stejný problém, nakonec jsme zůstali u nového žrádla pro našeho NO, jmenuje se Carnilove, dáváme tedy menší porce a zatím v pohodě. Každopádně veterinář je na místě určitě.

quentos

„prdem“ dekuji za odpoved :{D> nemá chybu

anonym

:-O