Avatar uživatele
Mariana.ch

Proč žeru kousky zdí?

Dobrý den,
Mám takový problém. Chutná mi zeď, neboli omítka. Sloupávám kousky zdí a potom je jím, například ve škole když sedím zrovna poblíž zdi nebo doma.

Může se mi něco stát? Je to divné nebo to děláte někdo taky? Bojím se aby mě u toho někdo neviděl

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2954 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

omítku mají vcelku v oblibě slepice, vlastně je pro ně prospěšná, neboť obsahuje vápník, který potřebují na tvorbu skořápek vajec

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
RyuzakiKate

Já jsem zas jednu dobu jedla křídy. Dřív to bejvalo v podstatě nezávadný, teď je ta směs už jiná a jak jsem se dozvěděla, že mě to může otrávit, přestala jsem. S tou zdí jsem taky blbla, furt jsem sloupávala omítku jak postižená. Mamka mi zas říkala, že kdysi taky olizovala zdi. Je to zcela jistě nedostatek vápníku. Na jednu stranu si takhle budujem imunitu, ale stejně by asi byly lepší mléčný výrobky :P

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tforro

Tohle dělají zvířata z důvodu nedostatku vápníku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Co tomu říkají zuby. Určitě se neotrávíš . Bohužel, dnes se již vápno moc nepoužívá, takže k doplnění vápníku si kup vápník v lékárně. Ušetříš si zuby a ten vápník zcela určitě doplníš. Pokud to není závislost.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arachis

Nedostatek vápníku určitě, nejsi těhotná? Moje teta prý v těhotenství baštila omítku přímo lžičkou… :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
agentpv

Moje partnerka měla taky strašnou chut na omítku – když byla těhotná

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek