Ing.internet

Jak odstranit nálepku z povrchu?

Mel jsem nalepky na compu. Strhnul jsem je a zustaly tam kousky, které potřebuji odstraňit. Díky za všechny Informace.

Nejlepší odpověď
niemand

Lihem, technickým benzinem, snad i Alpou.
hezký den

Další odpovědi
franku

Technický líh na lepidlo,ale kousky nálepek asi budeš muset oškrábat.

fablen

oškrábat by to mohlo jít (bez poškrábání) stěrkou na sklokeramickou desku. Dobře se s ní odstraňují i papírové nálepky na skle apod.

Terryle

Já to dělám olejem z čajovníku – tea tree oil. Jinak to je dezinfekce, takže se doma neztratí…

Janča169

lehce potřít vodou a tak dlouho drhnot (max.30vteřin)