kurec

Proč ženy touží po romantice a muži ne?

Může existovat milování bez romantiky? Nemyslím tim jen akt na jednu noc. Prostě dlouhodobý vztah

Nejlepší odpověď
Disraeli

Není to pravda. Akorát jich je víc nebo to kolikrát víc vyžadují a je to pro ně typičtější. A to proto, že jsou emocionálně založené.

Další odpovědi
Filip84

Jediný rozdíl je v tom, že romanticky orientovaných žen opačnýho pohlaví je více, než mužů. Ale, tak nebo tak, jsou na obou stranách. A, potom, jedinci bez typové osobní identity spíše podlehnou tlaku okolí a svou romantickou složku osobnosti mohou skrývat (rozuměj: muži). A nebo naopak předstírat (rozuměj: ženy).

Samozřejmě, že může existovat i dlouhodobý partnerský vztah absolutně bez romantiky. Co mají dělat ti, co nejsou vůbec romantičtí? A takové, třeba, BDSM? Role play?

A nemusí to být nic extra tvrdého, nepředstavuj si hned nějakou „mučírnu“: namísto předehry potrénuje frajerka hluboký hrdlo (nebo si frajerka připne připínáka a hluboký hrdlo potrénuje frajer – každýmu, co jeho jest! 😎). A tak by šlo pokračovat…

To jsou poněkud dětinský představy, že každá ženská je romantická a každý chlap neandrtálec, co smrdí. Tak to prostě není! 🙃😅

zjentek

Už je po desáté? (;

Záleží na úhlu pohledu.

Raz som bol svedkom romantického milovaní. Idem bližšie, a tam taká jebačka…!

Kelt

V autě před hotelem se baví dva bohatí muži a řidič se chystá nastartovat. Kolem jde pěkná slečna. Jeden říká. Včera jsem té slečně daroval drahý šperk. Druhý já jsem jí daroval briliantový náhrdelník. Řidič si pomyslí. Kdybyste věděli, co jsem s tou slečnou prováděl včera v autě a jak byla spokojená, tak byste byli ticho

JankaBanka

n každa žena je na romantiku… a zas take neni pravda že muži nejsou na romantiku…n zaleži od človeka

michalds

Filip84: ty teda rozhodně nejsi romantik