Avatar uživatele
rudin

Jak potěšit ženu na její narozeniny?

Čau lidi moje manželka bude mít v březnu narozenniny a já tápu čím ji obdarovat.Dřív jsem to řešil knížkou, květinou a bonboškou, ale bylo mi naznačeno, že bych měl vymyslet něco jinýho…sakra,ale co, už neřekla!!!!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 4080 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

mě by se líbila dobrá večeře s vínem doma
při svíčkách s nadýchanými polštáři :O))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Knížka,kvítko a bonboška jsou už asi ohrané a tvoje žena by chtěla něčím překvapit,protože předem ví jaký dárek pro ni budeš mít.Kromě zmiňovaných možností ženu potěší i šperk,pokud je nosí,klidně i bižu-nemusí to být zrovna zlato s briliantem nebo diamantem,záleží na tom,čemu dává přednost-zda stříbru nebo zlatu. Swarovski mívá pěkné kolekce.
Doplňuji:
http://www.sty­lovabizuterie­.cz/?gclid=CLWwnf68x7UC­FchY3god1RQAyg

Upravil/a: iceT

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

A co třeba dát jí dárek, že jeden den ji necháš odpočívat a celý den se postaráš o snídani, oběd, večeři, vyluxuješ, umeješ nádobí atd.Ať si užije sobotu či neděli po svém a nemusí se starat o rodinu.
Tebe to nebude stát žádné peníze a ještě manželku potěšíš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Někam ji vem na výlet- vymysli pěkný víkendový pobyt, nebo na dobrou večeři do oblíbené restaurace nebo ji kup poukaz na masáž či kosmetické ošetření
dneska je tolik možností…květinu ji samozřejmě kup taky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pecudka

Mě by neurazil pěknej digitální foťák, chytrý telefon, tablet, parfém a na slevových portálech se najdou pěkné víkendové pobyty 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Co třeba kytku a pozvání na nějakou luxusnější,ro­mantickou večeři ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Určitě něco blýskavého. Jestli je zvyklá ma to, že dostává bonbóny a knížku, by někdy ráda taky prstýnek nebo náušnice. Zas taková palba to není, když budeš dobře vybírat. Dřív se dávalo předplatné oblíbeného časáku, to taky potěšilo, ale zjišťuji, že tištěné materiály jsou dnes už trochu passé…
Nejlepší volbou by podle mně byl víkendový wellnes pobyt, vybírej z těch romantických, kde Vám krásně načančají pokoj, připraví skvělou večeři a ještě vás čekají masáže, zábaly a třeba i vířivka… A bude to hezká oslava i pro tebe:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tomy smyk

večeře pri svíčkách s vínem, kytičkou, parfémem a skonceny treba masaží, ale ty sám víš co má tvá žena ráda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bobasika

Jo já hlasuju taky pro večeři a nějaký malý present,mě manžel na moje jmeniny bere do resturace Thalie(každý rok), ale rozhodně se mi to neomrzelo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
motlajs

Ženy prý touží po lásce. „Každý“ člověk očekává, že bude milován, přijímán a oceňován.

Lidé jsou však i děti: překvapení, chtějí se smát – vtip (koření života), chtějí si hrát…(ale ženy jsou obvykle hodně praktické…)

Ono člověka určitě něco napadne. Nemusí to být zrovna „modré z nebe“, nemusí to být „DAR“, ale něco ve výše zmíněném smyslu…(?)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

to je u ženských normální

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tamarca

Já jsem dostala na narozeniny dárkový poukaz do salonu Mia, tak třeba by taky něco takovýho ocenila

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jakub Tlapal

To je pro mě vždycky taky oříšek. Nikdy mi manželka neřekne, co by chtěla a když nedostane to, co chce, nebo si alespoň myslí, že chce, tak se tváří jak kakabus 😁 . Jak mám ale vědět, co chce, když mi to neřekne. Já jí taky narovinu řeknu, co chci a je po problému. Letos to ale vypadá, že jsem se trefil. Koupil jsem jí parfém a používá ho, tak mám pro letošek splněno 😁 .

Avatar uživatele
novaklen

Koukala jsem, že spousta lidí tu doporučovala šperky, to určitě není špatná volba. Mně osobně by taky nějaký šperk udělal radost. Myslím si ale, že špatné není vsadit třeba i na nějaké stylové módní doplňky. Já jsem například nedávno měla narozeniny a asi největší radost mi udělala taková malá peněženka kterou jsem dostala jako dárek od manžela.

Avatar uživatele
Honzin8

Moje žena si nějak moc nepotrpí na dárky, ale co teda vždycky, tak musí být kytka! Docela by mě zajímalo, kde kytky kupujete? Květinářství nebo objednáváte?

před 1008 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Cizecek.M

Já doporučím florea květinářství. To je super shop. Objednávám tam moc rád. Ty květinové boxy jsou senzační.

Avatar uživatele
walerianecek

Zrovna jsem jeden teď nedávno objednával. A jako měl úspěch, to teda musím říct :)

Avatar uživatele
Kukulinek

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Allousek

V poslední době jenom objednávám, protože se mi osvědčily dárky ve formě překvapení :). Jak u mamky, tak u přítelkyní. Nechám tady odkaz na bezvadnou službu, kde rozváží fakt krásné a čerstvé květiny www.florea.cz

před 1004 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Cizecek.M

Jen souhlasím. Od florea objednávám kytky často. Ať už je příležitost nebo jen tak pro radost… A vždycky teda spokojenost maximální.

Avatar uživatele
Honzin8

Jako :D Já jsem teda chodil i do květinářství, to jako ne, že ne :D ale taky musím říct, že co jsem narazil na florea, tak prostě kdykoli sednu k PC a hned posílám :D Je to pohodlný.

Avatar uživatele
KratochKarel

Je to jedno z nejspolehli­vějších online květinářství. Jsou jediní, kteří mají certifikát a člověk má aspoň jistotu, že u nich pořídí čerstvou pěknou květinu.

Avatar uživatele
Sabulak

Hele, musím teda říct, že já nejsem žádnej nákupčí. Nákupy vlastně nesnáším, ale musím fakt přiznat, že ta Florea je super. Jejich nabídka senzačná, certifikát, takže jistota. Vždy jsme byli moc spokojeni.

Avatar uživatele
Honzin8

No, musím říct, že jsem na tu floreu už taky narazil a nabídka super. Hele, kytky chodí teda čerstvé? A nabídka je pevná, nebo mohu zaslat představu?

před 1001 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
natasanatasa

Jak už tu někdo psal, pokud chce žena něčím překvapit, tak je nejlepší volba vždycky šperk. Já jsem si například nedávno kupovala moc pěkný náramek odtud – https://www.mi­dorini.cz/koral­kove-naramky/ – tak můžete zkusit něco takového. :)

před 1909 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
březňák

zkuste se inspirovat třeba tady http://www.da­rashop.cz/tipy-na-darky/darek-k-vanocum-2017-pro-mlade-zeny-a-pritelkyne třeba vám to pomůže

před 2330 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek