Jak potěšit ženu na její narozeniny?

Čau lidi moje manželka bude mít v březnu narozenniny a já tápu čím ji obdarovat.Dřív jsem to řešil knížkou, květinou a bonboškou, ale bylo mi naznačeno, že bych měl vymyslet něco jinýho...sakra,ale co, už neřekla!!!!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

mě by se líbila dobrá večeře s vínem doma
při svíčkách s nadýchanými polštáři :O))

Další odpovědi:

Zlatý

Knížka,kvítko a bonboška jsou už asi ohrané a tvoje žena by chtěla něčím překvapit,protože předem ví jaký dárek pro ni budeš mít.Kromě zmiňovaných možností ženu potěší i šperk,pokud je nosí,klidně i bižu-nemusí to být zrovna zlato s briliantem nebo diamantem,záleží na tom,čemu dává přednost-zda stříbru nebo zlatu. Swarovski mívá pěkné kolekce.
Doplňuji:
http://www.stylovabizuterie.cz /…

Stříbrný

A co třeba dát jí dárek, že jeden den ji necháš odpočívat a celý den se postaráš o snídani, oběd, večeři, vyluxuješ, umeješ nádobí atd.Ať si užije sobotu či neděli po svém a nemusí se starat o rodinu.
Tebe to nebude stát žádné peníze a ještě manželku potěšíš.

Zlatý

Někam ji vem na výlet- vymysli pěkný víkendový pobyt, nebo na dobrou večeři do oblíbené restaurace nebo ji kup poukaz na masáž či kosmetické ošetření
dneska je tolik možností....květinu ji samozřejmě kup taky

Pokročilý

Mě by neurazil pěknej digitální foťák, chytrý telefon, tablet, parfém a na slevových portálech se najdou pěkné víkendové pobyty :-)

Zlatý

Co třeba kytku a pozvání na nějakou luxusnější,romantickou večeři ?

Zlatý

Určitě něco blýskavého. Jestli je zvyklá ma to, že dostává bonbóny a knížku, by někdy ráda taky prstýnek nebo náušnice. Zas taková palba to není, když budeš dobře vybírat. Dřív se dávalo předplatné oblíbeného časáku, to taky potěšilo, ale zjišťuji, že tištěné materiály jsou dnes už trochu passé...
Nejlepší volbou by podle mně byl víkendový wellnes pobyt, vybírej z těch romantických, kde Vám krásně načančají pokoj, připraví skvělou večeři a ještě vás čekají masáže, zábaly a třeba i vířivka... A bude to hezká oslava i pro tebe:-)

večeře pri svíčkách s vínem, kytičkou, parfémem a skonceny treba masaží, ale ty sám víš co má tvá žena ráda.

Jo já hlasuju taky pro večeři a nějaký malý present,mě manžel na moje jmeniny bere do resturace Thalie(každý rok), ale rozhodně se mi to neomrzelo.

Pokročilý

Ženy prý touží po lásce. "Každý" člověk očekává, že bude milován, přijímán a oceňován.

Lidé jsou však i děti: překvapení, chtějí se smát - vtip (koření života), chtějí si hrát...(ale ženy jsou obvykle hodně praktické....)

Ono člověka určitě něco napadne. Nemusí to být zrovna "modré z nebe", nemusí to být "DAR", ale něco ve výše zmíněném smyslu...(?)

Bronzový

to je u ženských normální

Já jsem dostala na narozeniny dárkový poukaz do salonu Mia, tak třeba by taky něco takovýho ocenila

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.