Proč se říká smrdí jako bolavá noha?

to mi opravdu nejde do hlavy,nevím kam to mám zařadit,tak to když tak přesunte

Nejlepší odpověď
anonym

Můžu tě upozornit, že jak smrdí gangréna,tedy sněť, když třeba někomu hnije v důsledku špatného prokrvení nebo infekce noha, tak nesmrdí nic jiného. To je takovej pušinec, že od toho dávají pryč sosáky i ty nejotrlejší mouchy a hovno je oproti tomu Coco Chanel.

Poznávací znamení u gangrény je strašidelný odér sýru.

Zdroj: Internet

Další odpovědi
ReHu

Taková bolavá hnisavá noha moc nevoní 🙂.

Radak

Měla jsem tu čest vidět bércový vřed, a ten opravdu nevoněl(hnis), a podle všeho hodně bolel. Tak já si vždy představím tohle.

hanulka11

no většinou bolavá je třeba hnisavá nebo mazaná nějakými mastmi, které právě zrovna moc nevoní

anonym

tak tohle mě opravdu nenapadlo,děkuji