Jarekl

Proč se při nachlazení, rýmě či chřipce nemá pobývat na slunci? Mám hroznou rýmu, seděl jsem dnes docela dlouho na

slunci, tak mám strach, aby mi něco nebylo. Dík.

Nejlepší odpověď
ondra07

O tom teda nic nevím, já si jen pamatuju, že když mám chřipku, tak nemám pít mléko. :)
Jinak ti dám radu: vymačkej si úplně celý citron (ne citronku!!), přidej kdyžtak kapku medu a vypij to, dej si to tak 2× denně a uleví se ti. Není to tak hrozné.

Další odpovědi
mosoj

Nesmíš věřit všemu co se kde píše a říká.

Pokud jsi seděl na slunci a bylo ti to příjemné tak jsi si jenom pomohl .
Někdo to nesnáší. To ale neznamená že to je zakázané.