carlosbomber

Jak se léčite při nachlazení?

Odpovědi
anonym

Teplým čajem s rumem a citronem,pak do peří.

orwell

Pokud to není doprovázeno horečkou, tak jenom leností. Zatlumím aktivitu a dávám tomu volný průběh. Zastávám názor, že bez lékaře to trvá týden a s lékařem 7 dní.

arachis

Začnu s cibulí. 3 cibule nakrájím jako pod maso a na oleji (sádle) klasicky míchám ve velkém kastrolu a na střídačku nadechuji párkrát nosem a pusou, krásně se desinfikuje sliznice. Pak kapky do nosu, proti kašli, ibalgin a pokud jsem doma, tak čaj s rumem a do postele.

Broukk

Také ho doma máme ten Nasivin Sinus, je opravdu dobrý. Stojí těch 180 kč, tak nějako a ano je z těch léčivých rostlin ;)

Lizaa

Děkuji za odpověd, to já ho asi taky zkusím teda koupit 🙂

Bob2

Mě posledně dost pomohl Nasivin Sinus. Manželka koupila pro děti, ale je to i pro dospělé a zabírá to fakt dobře.

Lizaa

Bobe Nasivin Sinus. Je z léčivých rostlin, je to on? Stojí kolem 180 kč?

Bob2

JSem se sem dostal až ted. Tak snad už máte potřebné informace.
Určitě ho zkuste koupit.