petka.s

Proč někdy brečím a nemám důvod?

Nejlepší odpověď
marci1

To nevím. Přestaň brečet, začni něco dělat, běž na koupaliště nebo třeba na procházku do lesa. 🙂

Další odpovědi
Drap

Nemáš to srovnané v hlavě. Zajdi si na psychiatrii.

zvonisek

Možná deprese. Taky to občas mám.

Rokio

Zajdi si za odborníkem. Ten nejlépe pozná, co ti je. Zkus se také svěřit rodičům, či dobrým přátelům.

Kepler

Nevím co bereš, ale někdy stačí jen abúzus šnapsu. Nebo krájíš cibuli amatérsky.

Malvína

Třeba hormonální výkyvy způsobené PMS či hormonální antikoncepcí.

jirka F

Cituji:Pobyt na čerstvém vzduchu,působí blahodárně na unavenou mysl.A snad i na smutek.

Vladimír Menšík

marci1

🙂