Miroslavst

Chodíte k zubaři?

Já musel dnes dopoledne. Celý víkend bolel a taky jsem otekl.
Tak jsem to tak nějak odkládal, ale dopoledne konec. Telefon a prý hned přijďte!
Už není :(
Taky chodíte k zubaři? Kdy jste byli naposled?

Nejlepší odpověď
kapka

Zatím žádné větší problémy se zuby nemám, takže už si ani nevzpomenu, kdy jsem byla naposledy u zubaře, snad na doporučené prohlídce v těhotenství, takže víc jak před šesti lety. Je to možné?
Ale chodím k zubaři s dětmi, to jo.

A Vy nezoufejte, určitě Vám něco přinese zoubková víla, ráno to bude za oknem. 🙂
Doplňuji:
Já o tom ještě přemýšlím, možná mám sklerózu, nejspíš mě doktorka prohlédla někdy společně s dětmi… Ale zákrok myslím v poslední době nebyl, to bych si snad pamatovala…

Další odpovědi
panenka

K zubaři chodím 2 krát ročně tak jak se má. Na učnáku jsem to zanedbala taky mě pak bolela a otekla pusa bolestí jsem i brečela a od té doby chodím pravidelně tak jak se má.
Naposledy jsem byla v Červenci

iceT

Naposledy minuly tyden pro novou korunku,a rovnou si me objednala na dalsi preventivni kontrolu za pul roku.Jinak bych asi dalsi navstevu zase a zase odkladala,ja se totiz zubare hrozne bojim.

quentos

může to být tak půl roku – ob půl roku kontrola mi zhruba stačí. Většinou měl ale smůlu, nic nenašel, a když byl to jeden malej zakutanej ;{))>

cukrar

2× do roka to je snad normální, i když teď chodím na kontrolu častěji

Toruk

Měli bychom na prohlídky, i když zuby nebolí… bohužel jsem nebyl víc než rok.

BEAES

Jééé,já jdu v pátek, snad dopadnu dobře. Chodím tak, 2–3× do roka.

GM

U zubaře jsem byla asi před 14 dny, nemám s tím problém. Můj zubař je docela drsňák, ale bezvadnej. Hrozím se toho co bude, až půjde do důchodu.

anonym

minulý týden, zubař je jednak můj spolužák a jednak kamarádtak se nemusím bát že to bude bolet

vecernice

Já chodím docela pravidelně,ale nesmím se objednat.Prostě jdu k jednomu doktorovi a ten má společnou chodbu ze zubařem u kterého pracuje fajn sestra,která když vyleze a uvidí mě tam,tak mi nabídne možnost zaskočit k tomuto velice obávanému lékaři.Když se totiž objednám,neustále se přeobjednávám a už dva dny do předu mám průjem a pod.Nevím proč mám takovej strach,zuby mám v celku dobrý,ale jsem prostě sr.čka.

Michal

Moc ne, nemám důvod.

morče

K zubaři chidím 1krát ročně na prohlídky.No a jinak jdu když mě zub bolí.Jinak tam moc ráda nechodím od malička nemám ráda zubaře.

johnsmith

Já chodím k zubaři poměrně často, zrovna dneska jsem byl a zbylo me v puse už jen 12 živych zubu, dalších 13 mam mrtvych a 7 vytrhaných.