Avatar uživatele
Miroslavst

Chodíte k zubaři?

Já musel dnes dopoledne. Celý víkend bolel a taky jsem otekl.
Tak jsem to tak nějak odkládal, ale dopoledne konec. Telefon a prý hned přijďte!
Už není :(
Taky chodíte k zubaři? Kdy jste byli naposled?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? panenka, BEAES před 4979 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kapka

Zatím žádné větší problémy se zuby nemám, takže už si ani nevzpomenu, kdy jsem byla naposledy u zubaře, snad na doporučené prohlídce v těhotenství, takže víc jak před šesti lety. Je to možné?
Ale chodím k zubaři s dětmi, to jo.

A Vy nezoufejte, určitě Vám něco přinese zoubková víla, ráno to bude za oknem. 🙂
Doplňuji:
Já o tom ještě přemýšlím, možná mám sklerózu, nejspíš mě doktorka prohlédla někdy společně s dětmi… Ale zákrok myslím v poslední době nebyl, to bych si snad pamatovala…

Upravil/a: kapka

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

K zubaři chodím 2 krát ročně tak jak se má. Na učnáku jsem to zanedbala taky mě pak bolela a otekla pusa bolestí jsem i brečela a od té doby chodím pravidelně tak jak se má.
Naposledy jsem byla v Červenci

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Naposledy minuly tyden pro novou korunku,a rovnou si me objednala na dalsi preventivni kontrolu za pul roku.Jinak bych asi dalsi navstevu zase a zase odkladala,ja se totiz zubare hrozne bojim.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

může to být tak půl roku – ob půl roku kontrola mi zhruba stačí. Většinou měl ale smůlu, nic nenašel, a když byl to jeden malej zakutanej ;{))>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

2× do roka to je snad normální, i když teď chodím na kontrolu častěji

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Toruk

Měli bychom na prohlídky, i když zuby nebolí… bohužel jsem nebyl víc než rok.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Jééé,já jdu v pátek, snad dopadnu dobře. Chodím tak, 2–3× do roka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

U zubaře jsem byla asi před 14 dny, nemám s tím problém. Můj zubař je docela drsňák, ale bezvadnej. Hrozím se toho co bude, až půjde do důchodu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

minulý týden, zubař je jednak můj spolužák a jednak kamarádtak se nemusím bát že to bude bolet

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Já chodím docela pravidelně,ale nesmím se objednat.Prostě jdu k jednomu doktorovi a ten má společnou chodbu ze zubařem u kterého pracuje fajn sestra,která když vyleze a uvidí mě tam,tak mi nabídne možnost zaskočit k tomuto velice obávanému lékaři.Když se totiž objednám,neustále se přeobjednávám a už dva dny do předu mám průjem a pod.Nevím proč mám takovej strach,zuby mám v celku dobrý,ale jsem prostě sr.čka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Moc ne, nemám důvod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
morče

K zubaři chidím 1krát ročně na prohlídky.No a jinak jdu když mě zub bolí.Jinak tam moc ráda nechodím od malička nemám ráda zubaře.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
johnsmith

Já chodím k zubaři poměrně často, zrovna dneska jsem byl a zbylo me v puse už jen 12 živych zubu, dalších 13 mam mrtvych a 7 vytrhaných.

před 1848 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek