IvankaJB

Proč mi nejde načíst stránka?

Vůbec to nechápu. Mám jeden svůj blog, ale vůbec mi nejde načíst stránka. Když kliknu na svůj blog napíše se mi toto: Bad Request
Your browser sent a request that this server could not understand. Size of a request header field exceeds server limit.
A pak nějaký kódy. Co mám udělat, aby mi šla stránka jako dřív načíst? Moc děkuju za odpověď

Odpovědi
fablen

zkuste si stránku otevřít v jiném prohlížeči: Explorer, Mozilla, Opera…

Alesh

Řekl bych dočasný error … nepanikař, oni to opraví. 😉