MichalTy

Proč mi nejde načíst stránka www.progboard.com?

Je to jediná stránka, která se nenačte. Respektive, většinou funguje, ale jsou období, kdy ji nelze načíst třeba tři dny. Vždy se napíše „Jejda! Prohlížeči Google Chrome se nepodařilo nalézt server progboard.com“. Kamarádce se načte bez problémů a má také Chrome. Vám stránka funguje? Nějaký nápad?

Odpovědi
www

Mně se to načetlo hned i z ‚hloupého‘ mobilu.
Problém proto hledej ve svém připojení, nebo přímo na těch stránkách.
Doplňuji:
Ještě můžeš zkusit změnit prohlížeč a podle mne to půjde. Chrome nějak zlobí, jsem kdesi četl 😉

Jitka Ch.

Vidím, že dotaz je starší, nicméně doplním, že Progboard se v létě 2022 přeměnil na Rockboard.cz – databáze skupin a recenzí je zůstala zachována, diskusní fórum začalo od nuly, uživatelská základna se obnovuje postupně.

Zdroj: rockboard.cz