JájsemRaibek

Funguje vám tato stránka? Do včera mi šla a dnes ani náhodou.

Prosím klikněte na jakýkoli film ve výběru a spusťte jej na této stránce:
http://movies­.sosac.ph/cs/mo­vies-a-z
pak prosím dejte přehrát (prosím o vyzkoušení i ty, kteří stránku znají).
Po cca 1 minutě se film zastaví a přes přehrávač se ukáže okýnko, kdy máte kliknout buď na platbu nebo přihlášení.
Ale nahoře je sponzor filmu.
Jde vám kliknout na sponzor filmu? Jen na toho sponzora, ne jinde?
Do včera to šlo, klikl jsem na sponzor, ukázala se reklama a následně to zmizlo, okno s reklamou jsem zavřel a v klidu se díval na film.
Dnes to zkouším celý den a nic.
Jde vám to?
Děkuji.
Doplňuji:
Jako fakt vám jde kliknout na to okýnko, kde je sponzor videa? A pak hraje film dál?
No to mě teda …sakráááááááá, dnes mi nic nejde. Chjo.
Jinak stránka se načte ale nemůžu na to kliknout. Myslím na toho sponzora.
Co se stalo, že mi to nejde?
Jak jsem psal o té historii a cookies, to jsem udělal až pak, právě proto, že mi to nešlo. Chjo.

Odpovědi
anonym

Též, funguje bez problému.

helcaify1

Jde to bez problémů :)

♥♥♥

Ahoj,
nic si z toho nedělej, mně taky nejde :)
Nevím proč, ale prostě se to nespustí..

Larissa

Kde máš sponzora? Nějak to nemůžu objevit…

cochee

To mě zaujalo, mně to rovněž nejde. Můžete prosím vás někdo, komu to jde, popsat podle přiloženého obrázku, kam PŘESNĚ se to má kliknout? http://2i.cz/4be1f2d8­0b

JájsemRaibek

Lariso-po spuštění jakéhokoli filmu, tak asi za minutu překryje film okno, kde je napsáno sponzor filmu a pod tím přihlásit se atd.
Pokud klikkneš na sponzor filmu, otevře se ti okno s reklamou, klikneš na jakoukoli reklamu a film hraje dál.
Jinak jej nepřehraješ.