alexandra

Proč mi nešly načíst odpovědi?

Používám operu a už půl hodiny se snažím načíst tuto stránku a nic.ostatní jdou.Tak jsem to zkusila na jiném prohlížeči a naskočilo mi to hned.Nevíte,čím by to mohlo být.Počítač mám úplně nový a internet od UPC taky dobrý.Děkuji
Doplňuji:
Díky,já se bála,že mám něco s PC,když je nový.

Odpovědi
bolak

U Google Chrome se to taky párkrát do roka stane, většinou nejdou odpovědi.cz, seznam.cz a některé další weby, nejspíš je to nějakej problém v DNS. Myslím že do pár hodin to bude zas okej.

icurusL

Zrovna teď se mi nešlo připojit. Psalo mi to: Server Error…

Quimby

Taky mi to dělalo, nevím čím to je, myslel jsem, že maj něco se serverama, ale pokud to jde v jiným prohlížeči.Až to znovu nepůjde, tak to vyzkouším.

zjentek

s tím jiným prohlížečem ti to moc nevěřím, mně to zrovna blbne i na jinejch, než je opera :o