Pokročilý

Po spuštění počítače..... Kam kliknete jako první?

Myslím např. email, facebook, horokopy, novinky apod.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Na email, jsem příkladem člověka třetího tisíciletí, který "jde na email ještě před ranním kafem". Musel jsem si bohužel zřídit email na seznamu, jeden z jehož mnoha nešvarů však je, že se nakonec místo do emailů nejdřív začtete do Novinek.cz.
Jináč na internet se neklikne, na internet se JDE. (Jednou kliknout nestačí, musí se tzv. poklepat - dvojklikem.)

Další odpovědi:

Stříbrný

Já nevím jak ostatní ale já jdu na internet jedním kliknutím a to v pořadí :mail, novinky, parabola, digizone, technet, odpovědi.

Zlatý

Na heslo. Ináč sa mi nič neotvorí...
Ale túto odpoveď asi nechcete. Skontroľujem poštu.

Zlatý

E-maily,,,,

Zlatý

1. email
2. nové obraty ve firmě
3. odpovědi

Stříbrný

Odpovědi. A pak se kouknu na mail, kdo doplnil otázky atp., případně kdo co potřebuje na faceb ooku, když tam nic není, tak na fb ani nechodím. :-) A pak už podle času (nudy) rozklikávám zbytek. :-)

Zlatý

tak já na hlavní stránku /jasně i emaily/,zajímá mě co je kde nového u nás i ve světě a pak postupně na mé oblíbené.....je fakt že následují odpovědi....a čtu, co kdo vložil za dobu co jsem tu nebyla

Stříbrný

Na to nelze odpovědět jednoznačně.Nejdříve mě naskočí SEZNAM a NOVINKY.Pokud mě na NOVINKÁCH zaujme nějaká zpráva, přečtu si první tuto zprávu.Pokud tam nic zajímavého není, jdu na EMAILY a pak čtu nové zprávy.Nejsem příznivcem FACEBOOKU, tak se tam objevuji jen sporadicky (akorát když mě některé z mých dětí upozorní, že tam přidaly nové fotky).Horoskop čtu až po přečtení všech zajímavých zpráv, některý den se ani na něj nedostane, protože nejsem z těch, který by proseděl několik hodin na netu.V týdnu stačí hodina, o víkendech v létě také, v podzimních a zimních měsících se na netu zdržím i 3 hodiny.

Bronzový

mám centrum.cz a první je e-mail

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.