panenka

Zpráva pro Kenyrtse

dobrý den kenyrtsi chtěla bych tě poprosit zda bys mi mohl napsat přesný postup jak na to s tým obalem.já jsem si vyhledala na vyhledávači dvd obaly našla jsem si patřičný název klikla dala otevřít obal se mi otevřel měla jsem tam kolečko s plusem tak jsem si to zvětšila dala tisknout a vyjelo mi to malé ten obal.proto bych tě chtěla poprosit zda by jsi mi napsal co udělat (prosím o přesný postup)díky moc

Nejlepší odpověď
kenyrts

ty obaly se musejí nejdříve stáhnout do PC,když bude uložený tak ho otevřít v prohlížeči obrázku a teprve dát tisk,otevře se okno,kde se dá nastavit vlastní velikost,ta se tam vepíše(jakou potřebujeme)a dá O.K. a už to jede.