stryda

Jak vytvorit pridruzeni k souboru?

Na skype mi prisel soubor zastupce Ink.Jsou to fotky od pribuzneho.Stahnul jsem soubor.Pri otevreni souboru se mi objevi upozorneni.Zastupce Ink je spustitelny soubor.Muze obsahovat viry nebo jiny nebezpecny kod.Opravdu jej chcete spustit.Pri spusteni se objevi.K souboru neni pridruzen program,ktery by mohl tuto akci provest.Vytvorte pridruzeni pomoci ovladaciho panelu.Nastavit pridruzeni.Chci se zeptat otvirat tento soubor kdyz je na nem varovani a ja vim od koho je.Jak vytvorit pridruzeni pomoci panelu.Nastavit pridruzeni.Kde to je a jak to nastavit.Jednoduse vysvetlit.Moc dekuji.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Divím se, že poslal jen zástupce, ale budiž.
Najdi si složku do které je uloženo, zde na soubor klikni pravým tlačítkem myši a zvol otevřít v programu.
Jelikož jak píšeš, jde o fotky, tak to otevři buď v internetovém prohlížeči to v případě, že nemáš žádný jiný program. Většinou to však nabídne možnosti nebo vybrat. Pak zkus vyhledat program a vyber nějaký program, který používáš při prohlížení fotek.
POZOR!!!!! nezapomeň, abys neměl zatrhnuto, že chceš vždy otevírat v tomto…
Jinak se ti budou v budoucnu otevírat veškeré obrázky ve vybraném programu, aniž bys to chtěl.

Další odpovědi
kablik

já bych to řešil takto: není třeba vytvářet žádný přidružený program ale, pokud víte co soubor obsahuje a kdo ho posílá pak ho jednoduše ztáhněte přímo do složky kam patří, přík. obrázky do složy „obrázky“ a pak už o budete otvírat obvyklým způsobem jako jiné orázky nabo fotografie, hodně úspěchu, kablík

anonym

obávám se že odesilatel udělal chybu a místo fotografií vám odeslal jen nepoužitelný odkaz na umístění ve svém počítači, které byste u sebe marně hledal … požádejte odesilatele o nové zaslání fotografií, eventuálně odkaz na nějaké webové album (ten by mohl mít koncovku *.url) .