Online hry nereaguji

když jdu třeba na superhry nebo nějake podobne hry s spustim je vubec to nic neděla když zmačknu šipku atd musim kliknout někde vedle kde neni prohližeč teřab na lištu a pak zase na hru aby to šlo a když znova kliknu na prohližeč třeba nebo znova na tu hru tak to zas nejde

Nejlepší odpověď
www

Většinou při spuštění vidíš něco ve smyslu „váš prohlížeč ..nepodporuje. Stáhnut zde“
A pokud stáhneš, hra pojede.

Další odpovědi
KdoSiOdJinud

Dost možná běží v pozadí nějaká aplikace co si žádá kursor, třebas jen na milisekundu a pak ho vrátí a díky tomu jsou tyto výpadky. Neběží na tom pc třebas nějaký keylogger, záznam obrazu či tak něco? Neinstalují se aktualizace? Dělá to jen v jednom prohlížeči nebo ve všech? :)

  • pokud to dělá jen v opeře, zkusil bych odinstalovat a znovu nainstalovat nejaktuálnější ver­zi

Danecek

dělá to jen v Opeře. www: ne hra jede normalně jen prostě neregauje klavesnice. reaguje až potom co kliknu na lištu a zpatky na hru