Zlatý

Funguji vám bez problémů Odpovědi?

Chvílemi mně nejde načíst stránka, otevřít otázka. Na vložení této otázky jsem čekala určitě 3 minuty. Potíže se objevují už nejméně 3 dny, nikoliv trvale, ale nepravidelně.

Ostatní stránky reagují hned, takže se mně nezdá, že by to byl můj problém. Nebo záleží na prohlížeči?

Děkuji.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

bez problémov.
zablokované reklamy, vypnutý javascript - to najmä kvôli tomu vyskakovaciemu menu "kategorie".

má to svoje výhody, vyskúšajte.

Další odpovědi:

Zlatý

Vzhledem k tomu, že já tu teď opravdu chodím jen nárazově a asi 2 dny jsem tu nebyl, tak nevím, nyní však problémy nemohu hlásit. Používám Internet Explorer 11 na Windows 7 se zapnutou Ochranou před sledováním (řekněme eufemismus k výrazu blokování reklam).

Je to tak, stránky blbly a blbnou !

annas, dnes to tedy výrazně "zlobí". Stránky se špatně načítají, padají a nejvíc mne mrzí, že když napíšu odpověď, tak se neodešle, nebo zmizí v půli psaní textu. Špatně funguje i "bodování".
Podezřívám admina, že se provádí nějaká údržba.

Blbne mi to stejně - v Opeře i FireFoxu.

Bronzový

Toto se mi dělo dopoledne.

Pokročilý

Ne jako si myslim ze to funguje dobre pouzivam taky internet explorer a mam tam taky to blokovani reklam no proste to co ma bedy tak mam taky on mi to tenkrat vsecko delal a nastavoval. dodneska sem mu vdecny.

Ahoj,
docela jo. Jenže já napíšu otázku a na mém profilu MŮJ PROFIL píšou, že jsem nepoložila žádnou otázku. Skouší to furt, ale nic.
Andrílek

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.