mosoj

Jak Vám fungují na Seznamu mapy ?

Fungují Vám na Seznamu mapy. Mně se při posunu mapy kurzorem výseč mapy nespojuje a je oddělená bílým pruhem. Kolik posunů tolik pruhů!
Doplňuji:
Díky za snahu. Je pravdou že po prvé jsem to hodil na IE 10 . On Seznam v poslední době blbne téměř ve všem. Minulý týden mně nechtěl pustit ani na emailový účet i když heslo bylo správné. Za dva dny to opravili !
Ještě počkám a pak jim napíši. Opravovat musí oni ne zákazník !

Nejlepší odpověď
www

Bez problémů. Zkus jiný prohlížeč, možná bude chyba v něm.

Další odpovědi
Funna

fungují…a nedávno se to tu něco podobného řešilo…
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/funguji-vam-dobre-mapy-na-seznamu

Bedy

Není problém, vyzkoušeno na několika konfiguracích. Navrhuju výměnu prohlížeče, jednou jse se setkal s problémem, kdy byl na vině Firefox, nepomohla ani reinstalace, zřejmě problém s nějakou konkrétní verzí to byl. Uživatel pak konvertoval na Internet Explorer, kde to funguje bez problému.

pl4toon

Zkus jiný prohlížeč, nebo vyčisti svůj stávající. Může to být i nedostatečným výkonem systému, či PC.
Hlavně na to nechoď v IE (Internet Explorer), je to nejhorší prohlížeč, jaký si můžeš představit. Pro webdesignery hotová noční můra.