Ganymede

Proc mi (ne)jde internet?

Je to divne, pred deseti minutama ok a ted kdyz dam neco do googlu mi to píše, ze nejsem pripojena, ale ostatni stranky, aplikace se nactou, jen csfd a imbd trvali, ty stranky co mám na rychlem pristupu jsou jinak bez problemu.

Prohlizec Google Chrome.

Nevíte co s tim zase je

Jo uz jsem si te otazky vsimla. Ale jako jak nejde? Vždyť je na tom zavisle půlku planety a on nejde? Lol segru trefi a me taky, vsechno totiz googlim pres neho :D

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Stránky Googlu přestaly být dostupné krátce po 19:30. Ani před 20. hodinou však služby ještě nefungovaly. Problém se podle prvních informací týká nejen dostupnosti služeb v České republice, ale nejspíše v celé Evropě.

Co výpadek způsobilo, zatím zástupci společnosti Google neuvedli.

Nedostupnost služeb Novinkám potvrdila mluvčí O2 Lucie Pecháčková. „Na serverech Googlu vidíme v naší síti nulový provoz. Nicméně se nejedná o chybu v síti O2,“ podotkla Pecháčková.

O nemožnosti načítání jednotlivých stránek informují také samotní uživatelé na sociálních sítích. Někteří se mylně domnívají, že problém je na straně poskytovatelů připojení. Ve skutečnosti se jich však výpadek vůbec netýká.

Další odpovědi
kodl67

Přečti si 3 otázku pod tebou

marci1

http://techne­t.idnes.cz/in­ternetove-sluzby-spolecnosti-google-nefunguji-fvu-/kratke-zpravy.aspx?c=A161122­_193928_tec-kratke-zpravy_vse
Ale nejdou i jiné weby, např. aktuálně.cz.

Drap

Google zkrátka momentálně nejde

eleonnore

Nefunguje pouze Google, potažmo i Youtube.

Z FB stránky Wedosu:

Od cca 19:15 nefungují v ČR služby Google. Pokud používáte DNS servery Google, tak máte asi „konec internetu“.

Například servery ve Francii se na Google rozsah dostanou zcela v pořádku. Polsko běží.

Více informací bude na iDnesu: http://techne­t.idnes.cz/in­ternetove-sluzby-spolecnosti-google-nefunguji-fvu-/kratke-zpravy.aspx?c=A161122­_193928_tec-kratke-zpravy_vse

anonym

Věřím momentálnímu drbu, že Skynet ovládl zemi a taky Google. Vysílá T800 do boje geometrickou řadou. Budeme muset najít Johna Connora a zapojit se s ním do války proti strojům.

Tw!st

stačí stáhnout CyberGhost 6 a nastavit anglickou VPN 🙂

Mc Merkurion

… google dělá průzkum trhu, jak je čr závislá na jeho službách, prej to takhle bude dělat průběžně ve všech státech, je to kvůli nacenění reklamy …

zjentek

Bo výjimečně spadl- upad.

kodl67

Pardon až 5tou