Avatar uživatele
Ganymede

Proc mi (ne)jde internet?

Je to divne, pred deseti minutama ok a ted kdyz dam neco do googlu mi to píše, ze nejsem pripojena, ale ostatni stranky, aplikace se nactou, jen csfd a imbd trvali, ty stranky co mám na rychlem pristupu jsou jinak bez problemu.

Prohlizec Google Chrome.

Nevíte co s tim zase je

Jo uz jsem si te otazky vsimla. Ale jako jak nejde? Vždyť je na tom zavisle půlku planety a on nejde? Lol segru trefi a me taky, vsechno totiz googlim pres neho :D

Zajímavá 0 před 2711 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Stránky Googlu přestaly být dostupné krátce po 19:30. Ani před 20. hodinou však služby ještě nefungovaly. Problém se podle prvních informací týká nejen dostupnosti služeb v České republice, ale nejspíše v celé Evropě.

Co výpadek způsobilo, zatím zástupci společnosti Google neuvedli.

Nedostupnost služeb Novinkám potvrdila mluvčí O2 Lucie Pecháčková. „Na serverech Googlu vidíme v naší síti nulový provoz. Nicméně se nejedná o chybu v síti O2,“ podotkla Pecháčková.

O nemožnosti načítání jednotlivých stránek informují také samotní uživatelé na sociálních sítích. Někteří se mylně domnívají, že problém je na straně poskytovatelů připojení. Ve skutečnosti se jich však výpadek vůbec netýká.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kodl67

Přečti si 3 otázku pod tebou

Upravil/a: kodl67

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

http://techne­t.idnes.cz/in­ternetove-sluzby-spolecnosti-google-nefunguji-fvu-/kratke-zpravy.aspx?c=A161122­_193928_tec-kratke-zpravy_vse
Ale nejdou i jiné weby, např. aktuálně.cz.

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Google zkrátka momentálně nejde

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
eleonnore

Nefunguje pouze Google, potažmo i Youtube.

Z FB stránky Wedosu:

Od cca 19:15 nefungují v ČR služby Google. Pokud používáte DNS servery Google, tak máte asi „konec internetu“.

Například servery ve Francii se na Google rozsah dostanou zcela v pořádku. Polsko běží.

Více informací bude na iDnesu: http://techne­t.idnes.cz/in­ternetove-sluzby-spolecnosti-google-nefunguji-fvu-/kratke-zpravy.aspx?c=A161122­_193928_tec-kratke-zpravy_vse

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?marci1 Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Věřím momentálnímu drbu, že Skynet ovládl zemi a taky Google. Vysílá T800 do boje geometrickou řadou. Budeme muset najít Johna Connora a zapojit se s ním do války proti strojům.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tw!st

stačí stáhnout CyberGhost 6 a nastavit anglickou VPN 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… google dělá průzkum trhu, jak je čr závislá na jeho službách, prej to takhle bude dělat průběžně ve všech státech, je to kvůli nacenění reklamy …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Bo výjimečně spadl- upad.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kodl67

Pardon až 5tou

před 2711 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek